2022 Model ArabalarAraba FiyatlarıAraba KampanyalarıDS 3GündemHaberler

DS Automobiles Sıfır Faiz Mart Teklifleri

DS Automobiles Sıfır Faiz Mart Teklifleri ile DS ayrıcalığına sahip olmak isteyenlere mart ayında da özel cazip satın alma teklifleri, 0 faizli kredi seçenekleri ve takas desteği sunuyor.

DS Automobiles Sıfır Faiz Mart Teklifleri

DS Automobiles açıklamasına göre, markanın mart ayı teklifleri kapsamında, tasarımı, lüks işçiliği ve teknolojisiyle premium SUV segmentinde öne çıkan DS 7 CROSSBACK modelinde 350 bin TL için 12 ay vade, 0 faizli kredi ve takas desteği imkanı sunuluyor. DS Automobiles Sıfır Faiz Mart Teklifleri ile 300 BG güce sahip şarj edilebilir hibrit modeli DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4, 225 bin TL için 12 ay vade ve 0 faizli kredi seçeneği ve takas desteği imkanıyla satışa çıkıyor.

DS Automobiles Sıfır Faiz Mart Teklifleri ile DS Automobiles’in zarif sedan modeli DS 9’u tercih ederek seçkin görünüm ve yenilikçi teknolojilere tek bir otomobilde sahip olmak isteyenler ise 250 bin TL için 12 ay vade, 0 faizli kredi seçeneği ve takas desteğinden yararlanabiliyor. Ayrıca DS 9 satın alan otomobilseverler 3 yıl/60 bin kilometre servis sözleşmesinden de faydalanabiliyor.

DS Automobiles Sıfır Faiz Mart Teklifleri ile DS Automobiles müşterileri için sunulan servis sözleşmeleri, belirlenen süre ve kilometre sınırı süresince DS Service noktalarında yapılacak periyodik bakımların ötesinde sözleşme boyunca fren diskleri, balataları, silecek süpürgeleri, amortisörler gibi aşınan parçaların da yetkili servis değerlendirme sonucuna bağlı olarak yenilenmesini kapsıyor.

DS 7 Crossback Teknik Özellikleri

KARİZMATİK BİR TASARIM

DS Automobiles Sıfır Faiz Mart Teklifleri. DS 7 CROSSBACK, ikinci jenerasyon DS modellerine açılan bir kapı. Bu zarif SUV; tüm asaletini herkesin fark edebileceği bir ön yüz ile gözler önüne seriyor: DS WINGS. Profilden itibaren, heykeltraş inceliğiyle şekil verilen tasarımı ve jantlarının estetiği, DS 7 CROSSBACK’in dinamizmini vurguluyor.

DS Automobiles Sıfır Faiz Mart Teklifleri ile bir mücevher parçası gibi parlayan tasarımıyla, DS LED VISION isimli tamamen LED ön farlar, DS 7 CROSSBACK’in dış tasarımına ihtişam katıyor.

24 SAAT TEST SÜRÜŞÜ

Paris imzalı uzmanlık, inovasyon ve karizmatik bir tasarıma sahip olan DS 7 CROSSBACK’i incelemeniz için sizi DS STORE’larımıza davet etmekten mutluluk duyarız.

Aşağıdaki butona tıklayarak 24 saat test sürüşü talebinizi İstanbul, Ankara, İzmir ve Bodrum’daki DS STORE’larımıza iletebilirsiniz.

DS Automobiles Sıfır Faiz Mart Teklifleri ile DS 7 CROSSBACK’in çağdaş ve şık iç mekanı; tasarımcılarımızın, mühendislerimizin ve koltuk imalatçılarımızın tüm know-how’larını sergilemektedir. Her malzeme ve her detay Haute Couture moda akımından alınan ilhamı kanıtlamaktadır.

DS Automobiles Sıfır Faiz Mart Teklifleri çok cazip. İç mekan (kokpit) eşsiz özellikleriyle dikkat çekmektedir:”Guilloche” motifli ‘Clous de Paris’ aksamı, kristal eklemeli kumandalar, B.R.M R180 saati ve hatta ‘inci kenarlı’ dikişler. İki 12 “ekranla mükemmel duyumsallıkta bir deneyim yaşatırlar.

EN GÜZEL İLHAMINIZ

Paris’i kutlayan DS 7 CROSSBACK’in iç mekanı, DS stil felsefesine sadıktır: kişiye özel olma. Böylece, herkesin arzularını yerine getirmek ve zevkine hitap etmek için “DS Inspirations” adlı dört evren önerilir. Siz de kendinize en uygun olanı seçin.

HAUTE COUTURE İÇ DİZAYN

Saat kayışı dokunuşu

DS Automobiles Sıfır Faiz Mart Teklifleri. DS Opéra Inspiration’da, değerli bir tam işlemeli deri olan Nappa derisi, iç mekanı zenginleştirmek için koltuk ustalarımız tarafından seçildi. Saat kayışı dokunuşu, DS Automobiles ve Fransız lüks işçiliği arasındaki derin bağlantıyı ince bir şekilde vurgular.

“Clous de Paris” giyoş motifi

DS 7 CROSSBACK siparişlerini süslemek için ustalarımız “Clous de Paris” giyoş motifi deseniyle ince saat yapımı tekniklerinden esinlendi. Bu kaplama, teknik olduğu kadar sanatsal olduğu gibi, zarafetle kesişen ve birbirine dolanan piramidal başlı küçük tırnakları temsil eder.

“İnci dikişi” dikişler

DS Automobiles Sıfır Faiz Mart Teklifleri ile fırsatları kaçırmayın. Derilerimizin dikişleri üzerinde hayat bulan son derece sofistike bir detay, inci şeklinde bir motif olan Point Perle, doğrudan koltuk ustalarımızın hayallerinden doğdu. Zarif ve narin duruşu ile bu lüks moda dokunuşu, DS Automobiles’in eşsiz bir imzasıdır.

BRM R180 Saat

B.R.M Chronographes ile ortak tasarlanan B.R.M R180 saat, araç çalıştırıldığında ön konsol kutusundan görkemli bir şekilde ortaya çıkıyor. Kendinden ayarlı kolları ile teknoloji ve zarif tasarımı birleştiriyor.

Kristal buton

Zanaatkarlarımız araçlarımızı en iyi malzemelerle mükemmelleştirmeye kendini adamıştır. Seçilen DS Inspiration’a bağlı olarak, ekran kadranı, orta konsolu prestijli bir görünümle büyüten nadir bir ayrıntı olan kristal ile süslenebilir.

Sürüş alanı

Duyuların ve yolun keyfi için tasarlanan sürüş alanlarımız teknoloji, incelik ve zarafeti birleştiriyor. Tamamen deri ile kaplanmış olan direksiyon simidi ile 12 inçlik dijital ekran sürüş bilgilerine erişmeyi kolaylaştırır.

DİNGİNLİK & MÜKEMMELİK

Her kumanda elinizin altında bulunsun diye DS 7 CROSSBACK’in iç kısmını size uygun tasarladık. Böylece, sürüşünüzden aldığınız keyfe yoğunlaşabilir veya HiFi FOCAL Electra® sisteminin olağanüstü sesinin ve 14 hoparlörünün tadını çıkarabilirsiniz.

GÜÇ

300 beygir gücü ve dört tekerlekten çekiş
0-100 km/sa hızlanma: 5,9 saniye

TÜKETİM/EMİSYONLAR

1.5 litre / 100 km
34 g / km CO₂

Yüzde 100 ELEKTRİKLİ MENZİL

68 km

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 ile elektrikli modda sessiz kalkışı deneyimleyin. 68 kilometrelik sürüş menzili (NEDC1),günlük güzergahınız için yeterli olacaktır.

24 SAAT TEST SÜRÜŞÜ

Paris imzalı uzmanlık, inovasyon ve karizmatik bir tasarıma sahip olan DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4’ü incelemeniz için sizi DS STORE’larımıza davet etmekten mutluluk duyarız.

Aşağıdaki butona tıklayarak 24 saat test sürüşü talebinizi İstanbul, Ankara, İzmir ve Bodrum’daki DS STORE’larımıza iletebilirsiniz.

E-TENSE ŞARJ EDİLEBİLİR HİBRİTİN FAYDALARI

Rejeneratif Frenleme ile menzilinizi arttırın. Formula E Şampiyonası’ndan edindiği tecrübenin sonucu olarak geliştirilen DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4, yavaşlama ve frenleme sırasında elektrik enerjisi üreterek menzili artırır. Vites koluna basit bir dokunuş otomobilin menzilini %20’ye kadar artırmanıza izin veren bu işlevi etkinleştirir.

E-SAVE ile elektrikli modunu nasıl kullanacağınızı programlayın. E-SAVE fonksiyonu, yolculuğunuzun son 10-20 kilometresini sera gazı veya kirletici emisyonu olmadan %100 elektrikli modda sürebilmenize yetecek kadar ‘şarj seviyesi’ saklamanıza imkan tanır. Böylece, emisyon kısıtlamalı bölgeler olsa bile yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bataryanızı şarj istasyonunda veya evinizde 1 saat 45 dakikada doldurun. DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4’ün bataryası, özel 32 A güç çıkışına sahip 6,6 kW gücündeki şarj cihazıyla 1 saat 45 dakikada ya da 8 A standart topraklı priz bağlantısıyla 8 saatte tamamen dolar.

4×4 BENZİNLİ HİBRİT
Performans:

300 beygir gücü ve dört tekerlekten çekiş
0-100 km/sa: 5,9 saniye

TÜKETİM/EMİSYONLAR1:

Yakıt tüketimi: 1,5 l/100 km
CO2 emisyon değeri: 34 g/km CO2

Etkili ve akıllı

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 ile elektrikli modda sessiz kalkışı deneyimleyin. 58 kilometrelik sürüş menziline (WLTP) sahip otomobil, günlük güzergahınız için yeterli olacaktır.

KARİZMATİK VE SOFİSTİKE

19 inç alaşımlı LONDON jantlar

E-TENSE 4×4 hibrit modelimiz, DS 7 CROSSBACK’in ruhunu ve kimliğini korurken, modern ve yüksek performanslı olmasını sağlayan birçok tasarım özelliği sayesinde şık bir şekilde öne çıkar.

DS WINGS, ön kısmın anında tanınmasını sağlar. Şık bir kontrasta sahip güçlü hatlar 3D Full LED teknolojisine sahip arka aydınlatma grubu
DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4, 13,2 kWh akü kapasitesi sayesinde Sıfır Emisyon modunda 58 kilometre yol alabilir (WLTP döngüsü, NEDC’ye göre 68 km’ye kadar). Elektrikli sürüş menzili, şehir içindeki günlük gezilere veya saatte 135 km hıza kadar otoban yolculuklarına uygundur Hibrit akü şarjı azaldığında veya yol tutuşu için gerekli olduğu durumlarda içten yanmalı motor devreye girer.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu