HaberlerNissan

En İyi Küçük Aile Otomobili: Yeni Nissan LEAF

Next Green Car jürisi, arttırılmış menzili, yenilikçi ve modern tasarımı ve bünyesinde barındırdığı sürüş teknolojileri ile dikkat çeken Yeni Nissan LEAF’a tam not verdi. Yeni Nissan LEAF, İngiltere’de düzenlenen Next Green Car Awards 2017’de “En İyi Küçük Aile Otomobili” seçildi.

Nissan, yenilikçi teknolojileriyle otomotiv sektörüne yön vermeyi sürdürüyor. Çalışmalarının karşılığını ödüllerle alan Nissan, müzesine bir ödül daha ekledi. Yeni Nissan LEAF, henüz showroomlarına girmediği İngiltere’de Next Green Awards 2017’de “En İyi Küçük Aile Otomobili” seçildi. 2016 yılının Ocak ayında satışa çıkan Nissan LEAF 30 kW, 2015 ödüllerinde de aynı onura layık görülmüştü.

Yeni Nissan LEAF’in Next Green Car jürisini etkilemede en önemli silahları, arttırılmış menzili, yenilikçi ve modern tasarımı ve bünyesinde barındırdığı gelişmiş sürüş teknolojileri oldu. Jüri değerlendirmesinde, Yeni Nissan LEAFın çok başarılı bir proje olduğunu belirtti: “Japon üretici en çok satan modelini yine sınıfının standartlarını belirlemek için gerekli tüm özelliklerle donatmış durumda. Yeni premium tasarım çizgisi kadar arttırılmış menziliyle de yeni Nissan LEAF çoğu kullanıcı için cazip bir alternatif olmaya devam edecek.” yorumu yapıldı. Jüri, Yeni Nissan LEAF’ta sunulan ilave donanımların modelin başarısını daha da arttırmada etkili olacağı yorumunda da bulundu.

İngiltere’de düzenlenen Next Green Car Awards 2017, bu yıl lanse edilen en iyi çevreci otomobili belirledi. 18 üreticinin 32 farklı modelini sekiz kriter üzerinden değerlendiren jüri, özellikle çevre, performans ve maliyet kriterlerini dikkate aldı. Değerlendirmede, amaca uygunluk, piyasadaki etki ve paranın karşılığı gibi diğer kriterler de belirleyici oldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu