BlogHaberler

2021 En Uygun Sıfır Araç

En uygun sıfır araç modelleri 2021 yılının son ayında otomobil almak isteyen sürücüler tarafından fazlasıyla merak ediliyor. 2022 model araçların da yavaş yavaş piyasaya girmesiyle birlikte 2021 yılında satın alınabilecek çok sayıda araç modeli bulunuyor.

Ancak bu aşamada sürücülerin bütçesi fazlasıyla önem taşıyor. Özellikle düşük bütçeye sahip olan ve sıfır araç satın almak isteyen sürücülerin seçenekleri de bir miktar azalabiliyor. Bunun sebebi ise Türkiye’de otomobil piyasasında sıfır araç fiyatının 300.000 TL’ye yakın olması.

Peki 2021 en uygun sıfır araç modelleri nelerdir? En ucuz sıfır araba hangisi? Uygun fiyatlı sıfır otomobiller neler? Tüm bu soruların cevaplarını Araba Fırsatları olarak sizin için araştırdık. Siz de yazımızı okumaya devam ederek bütçenize uygun sıfır araçlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

En Uygun Sıfır Araç Modelleri Neler?

2021 yılında satın alınabilecek çok sayıda en uygun sıfır araç modelleri bulunuyor. Sıfır araç piyasasının en ucuzu olan birçok modeli birbiriyle karşılaştırdık ve sizlere sunuyoruz. İşte en uygun sıfır araç modelleri…

  • Volkswagen Yeni Polo

Volkswagen Polo modelinin en yeni üretimlerinden biri olan bu araç 1.0 motora sahip olmakta. Bu sebeple de bu Polo modeli oldukça uygun fiyatlar karşılığında alıcı bulmakta. VW Polo 2021 modelini satın almak isteyen sürücülerin ise minimum 240.000 TL tutarında bir miktarı gözden çıkarmaları gerekiyor. Ayrıca Polo modelinin birbirinden farklı seçenekleri bulunuyor ve daha yüksek fiyatlara da yeni Polo bulmak mümkün.

  • Volkswagen Golf

Türkiye otomobil piyasasının en sevilen araçlarından biri olan Golf modeli de 1.0 motoruyla en uygun fiyatı sürücülere sunmakta. Bu aracı almak isteyen sürücülerin 265.000 TL gibi bir bütçeye sahip olması gerek. Ayrıca Golf modelinin farklı paket ve motor seçenekleri bulunuyor. Ancak bu seçenekler daha yüksek fiyatlar karşılığında alıcı buluyor.

  • SEAT IBIZA

Hem şık hem de konforlu bir tasarıma sahip olan SEAT IBIZA da sıfır araç piyasasında alınabilecek en uygun sıfır araçlardan biridir. Bu aracı da uygun fiyatlar karşılığında satın alabilmek için 1.0 Evo paketini tercih etmek gerekiyor. SEAT IBIZA en uygun 230.000 TL karşılığında alıcı bulabiliyor.

  • SKODA Scala

Skoda Scala modelinin 1.0 motor seçeneği bulunan paketi de 300.000 TL’ye yakın fiyat aralıklarıyla kullanıcılara sunuluyor. Konfor ve tasarım olarak sürücüleri memnun etmeyi başaran Scala modeli yaklaşık 275.000 TL tutarında satışa çıkarılmıştı. Aracın farklı motor seçenekleri de bulunuyor ancak bunun için daha fazla bütçe ayırmak gerekmekte.

  • Citroen C3

Belki de Türkiye’deki en ucuz araçlarından biri olan C3 hem farklı tasarımı hem de performansı ile dikkat çekiyor. En uygun sıfır araçlar arasında motor olarak da daha geniş olan bu model 1.2 motor seçeneğine sahip. Ancak Citroen C3 manuel vites modeliyle en uygun sıfır araçlardan biri. Bu araç modeline sahip olmak isteyen sürücülerin ise 230.000 TL’ye yakın bir bütçeye sahip olması gerekmekte.

  • Dacia Sandero

En uygun arabalardan biri olan Dacia Sandero’nun da yeni modeli de sürücüler tarafından tercih edilebilir durumda. 230.000 TL gibi bir fiyatı olan bu araçta 1.0 motor seçeneği bulunuyor. Manuel olan Sandero özellikle SUV görünümüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

  • FİAT EGEA

Belki de Türkiye’deki en ucuz araba olan Fiat Egea hem şık tasarımı hem de üst düzey konforuyla sürücülerin ilgisini çekmeyi başaran araç modellerinden biri. Egea Sedan ve diğer kasa modelleriyle satışa sunuluyor. Ayrıca bu araç 200.000 TL altındaki tek sıfır arabadır. Egea satın almak isteyen sürücülerin 175.000 TL gibi bir miktarı karşılamaları gerekiyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu