GündemFerrariHaberler

Ferrari İstanbul Showroom’unu Yeniledi

Ferrari İstanbul showroom’unu baştan tasarladı. Fer-Mas Oto Ticaret A.Ş.’nin Kuruçeşme’de bulunan showroomu yenilendi.

Ferrari ve Maserati markalarının olduğu showroom sadece Ferrari markası özelinde hizmet verecek. Maserati ise Fer-Mas çatısı altında Kuruçeşme’de farklı bir showroomda faaliyetlerine devam edecek.

Ferrari SF90 Spider Tanıtıldı – Özellikleri Hemen İncele

Ferrari İstanbul için yeniden ele aldığı showroom konseptiyle ziyaretçilerin beğenisini kazanmayı umuyor.

Tofaş CEO’su Cengiz Eroldu’nun konuyla ilgili değerlendirmesi şöyle oldu:

“Fer-Mas Oto Ticaret A.Ş. 2005 yılının Nisan ayında, Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. iştiraki olarak kuruldu. Ağustos 2005’ten bu yana Kuruçeşme’deki showroomda Ferrari ve Maserati markalarımıza ait faaliyetlerini yürüten şirketimiz prestijli ve kolay ulaşılabilir lokasyonuyla da ayrıcalıklı bir noktada.”

Ferrari showroomu ile geleceğe dönük bir yenilikle kullanıcıların ilgilerini çekmeye çalışacaklarını belirtti. Ferrari ile 15 yılı aşkın süredir devam eden iş ortaklığının ilerleyen dönemde de güçlenerek süreceğine inandığını söyledi.

Fer-Mas Oto Ticaret A.Ş. Şirket Müdürü Özgür Süslü şöyle konuştu:

Ferrari sahiplerine tam anlamıyla Premium deneyim yaşayacakları yepyeni bir showroom konsepti oluşturduk. Konseptin bütününde müşterilerimizin deneyimleyeceği her alanı yeniden kurguladık. İç mekan, hem teknolojik öğeler sayesinde geleceği yakalıyor, hem de Ferrari’nin marka mirasını yansıtarak markanın köklü geçmişine atıfta bulunuyor. Showroom girişimizde müşterilerimizi oldukça gösterişli, 16 adet ekrandan oluşan yenilikçi, büyük bir video wall ile karşılıyoruz.

Bununla beraber showroom içerisinde interaktif bir duvar ile toplam 24 adet farklı dijital ekranımız bulunuyor. Diğer bir yeniliğimiz de müşterilerimiz için oluşturduğumuz “Konfigürasyon Odası”. Müşterilerimiz satın almak istedikleri aracı 65 inçlik özel konfigürasyon ekranında kendileri tasarlayabilecek; renk, deri, kumaş, jant, direksiyon örneklerini canlı görerek siparişlerini oluşturabilecekler. Ferrari’nin Türkiye’deki tek yetkili temsilcisi olarak dünyada bu yeni yapıyı hayata geçiren ilk ülkelerden biri olmaktan mutluyuz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu