Haberler

Fiat Haziran Kampanyası İçin Hazır

Haziran ayında araba kampanyaları devam ediyor. Fiat sunduğu imkânlarla 30 bin TL’ye varan 0 faizli kredi imkânı sağlıyor. Kampanya içinde geçerli olacak durumlar baz alındığında hafif ticari araç segmentinde yeni bir sayfa açan Fiat Fiorino’lara 55 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

Fiat, haziran ayında 2017 model ticari araç sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. Fiat modeline sahip olmak isteyen kişiler Haziran ayı boyunca devam edecek fırsat için harekete geçebilirler.

Kampanya kapsamında sunulacak olan  Fiat Fiorino araba modeline sahip olmak isteyenler 5 yıl garanti ile birlikte 30 bin TL’ye kadar 20 ay vadeyle 0 faizli kredi fırsatlarıyla, sınıfında tek dizel motor-otomatik vites kombinasyonuna sahip Fiorino’ya 55 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olma şansını yakalıyor.

Fiat’ın bir başka modelini tercih edecek olanlardan ise geniş kapsamlı bir modele merhaba demek üzere  Doblo Combi, Doblo Cargo, Fiorino Cargo ve Pratico modellerinden yana kullanmayı arzu edenler olabilir,  30 bin TL’ye kadar 20 ay vadeyle 0 faizli kredi avantajını tercih edebiliyor.  Fiat markasına sahip olmak isteyen ve uygun fırsatları da görmezden gelmeyen müşteriler için Haziran ayını bolluk olarak sunan marka pek çok kesime de hitap etmeyi planlıyor. Tek bir model üzerinde kalmayan kampanyanın seçenek imkânları da oldukça geniş bir satış planını ortaya koyuyor. Araba piyasaları için önemli zaman dilimlerinden olan bahar ve yaz ayları, araba sahibi olmak isteyenlerin mutlulukları için harekete geçerken, araç piyasasında devam eden köklü rekabet üzerine de yaratıcı fırsatları sunuyor. Gün geçtikçe daha kapsamlı ve daha cazip olanakları kişilere ulaştıran markalar için tercihiniz Fiat modelinden olacaksa, kaçırılmaması gereken bir aya girmiş bulunmaktasınız. İstediğiniz model ve renk seçenekleri ile örtüşen bir araba markası Fiat adresini işaret ediyorsa, yapmanız gereken durumlar tarihleri geçirmemeniz olacaktır. Araba ve araç sahipleri için önemli olan detaylar güvenlik, konfor ve görsellik olarak devam ederken Fiat markasının pek çok farklı modeli sahip olunmak istenen durumlara uyum sağlaması ile biliniyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu