2018 Model ArabalarAraba KampanyalarıFiat

Fiat Modellerine Sahip Olmak İçin Son Fırsatlar!

 

Fiat, Haziran kampanyasında  tüm otomobil modellerinde cazip kredi fırsatları sunuyor.Yaz ayı demek araba piyasasında bayram demek! Fırsatları siz neden kaçırasınız ki?

Egea ve 500 ailesinden 20 bin TL’ye 15 aya kadar vadeyle 0 faizli kredi avantajı sunan Fiat, daha fazla kredi kullanmak isteyen müşteri adayları için, 30 bin TL’ye 30 aya kadar vadeyle 0,90 faizli kredi imkânını da hayata geçiriyor. Yaz tam anlamıyla baharı yaşatmak için geliyor. Cazip indirim olanaklarına sahip olmak isteyenler için Fiat kolları sıvadı ve Haziran ayı boyunca indirim olanaklarını ardına kadar araladı. İstediğiniz modele sahip olmak hem de indirim olanakları ile bir Fiat sahibi olmak sizin elinizde, işte detaylar.

Fiat, Haziran ayında tüm otomobil modellerinde sunduğu uygun ödeme koşullarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Kampanyada Fiat Egea ile Fiat 500 Ailesi’nde 20 bin TL’ye kadar 15 aya varan vadeyle 0 faizli kredi fırsatı sunulurken, Linea, Punto ve Panda modellerinden birine sahip olmak isteyenler için de 15 bin TL’ye kadar 15 ay vadeli 0 faizli kredi imkânı da sunuluyor. İndirim ve ödeme kolaylığı satın alma sürecinde önemli  noktalardan biridir. Bu anlamda yaşadığınız sıkıntı konforunuzu bozabilir. Yaz kampanyalarında sizleri mutlu etmek için uğraşan firmalara Fiat iddialı yapısıyla eklenince, rekabet oranı biraz daha artıyor ama bir o kadar müşteri memnuniyeti. Yaşanan ekonomik sorunların nedeniyle pek çok kime uygun alım ya da uygun ödeme kolaylığını kendisine sunacak olan modeli aramaya koyulurken, firmalar da bu unsurda ön plana çıkan ataklar yaratıyor. Fiat, Haziran ayı boyunca 1.6 litrelik E-Torq benzinli motora sahip otomatik vitesli Fiat Egea Hatchback modellerine de 25 bin 250 TL’lik peşinat ve ayda 1.000 TL taksitli esnek ödeme planıyla sahip olunabiliyor. Kampanya kapsamında ayrıca Fiat Egea ve 500 Ailesi’nde 30 bin TL’ye 30 aya kadar vadeyle 0,90 faizli kredi imkanı sunulurken, Linea, Punto ve Panda modellerini tercih etmek isteyenler de 30 bin TL’ye kadar 30 ay vadeyle 0.99 faizli kredi avantajından yararlanabiliyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu