2020 Model ArabalarAraba FiyatlarıAraba KampanyalarıFiatHaberler

Fiat Temmuz Ayı Otomobil Kampanyalarını İnceleyin – Fiyatlarını Öğrenin

Sportif SUV Fiat 5ooX Sport şimdi 10.000 TL’ye varan indirimle! Alçaltılmış gövdesi, özel tasarım detayları ve 150 HP’lik 1.3 turbo benzinli motoru ile 2020 model Fiat 500X Sport, 10.000 TL’ye varan indirim fırsatıyla.

  • Elektrikli açılabilir cam tavan (Skydome)
  • Full LED ön farlar, LED sis farları ve arka farlar
  • Özel kalibre edilmiş ve alcantara parçalarla detaylandırılmış Sport tipi direksiyon
  • Uconnect 7’’ Dokunmatik ekran, Apple Car Play & Android Auto

10.000 TL, 2020 model Fiat 500X Sport 1.3 FireFly 150 HP DCT versiyonda uygulanan indirim tutarıdır. Kampanya 02.06.2020-01.07.2020 tarihleri arasında geçerlidir.

Fiat Panda Tepe Tepe Kullan

  • Dört tekerlekten çekiş
  • Ayarlanabilir sürüş modları
  • Yokuş iniş desteği
  • Yükseltilmiş süspansiyonu
  • Ve yenilenen donanım seviyesi içerikleri ile Panda Cross 4×4 sizleri bekliyor.

Fiat Panda 99.900* TL’den başlayan fiyatlarla.

*99.900 TL, 2020 model Fiat Panda Urban 1.2 Fire 69 HP versiyonu için tavsiye edilen kampanyalı satış fiyatıdır. 2020 model Fiat Panda Cross 4×4 0.9 Twin-Air 85 Hp versiyonu için tavsiye edilen kampanyalı satış fiyatı 143.900 TL’dir. Kampanya 02.06.2020-01.07.2020 tarihleri arasında geçerlidir.

Aracınızı Yerinde Dezenfekte Edelim

Fiat Yol Arkadaşım Connect’li müşterilere özel sunacağımız bu hizmet ile mobil uygulamanızın uzaktan kapı açma kapama özelliğini kullanarak hiç kimse ile temasa geçmeden aracınızın bulunduğu yerde dezenfeksiyon hizmetini alabilirsiniz.

Profesyonel dezenfeksiyon işlemi bakteri ve virüslere karşı korumada uyguladığımız etkili bir yöntemdir.

Düşük basınçlı bir sprey veya iyonize cihazı ile aracınızdaki tüm temas yüzeylerine (kapı iç panelleri ve iç/dış el tutmaklar, koltuk oturak ve sırtlıkları, paspaslar, torpido üstü ve bagaj içine) 30-40 cm mesafeden uygulanır.

Uygulama hem insan sağlığına hem de aracın torpido, kapı içi trim parçaları, koltuk gibi parçalarına zarar vermeyecek nitelikte onaylı profesyonel dezenfeksiyon sıvısı ile yapılmaktadır.

Hizmeti almak için sayfanın altında bulunan “bilgi al” bölümünden form doldurmanız gerekmektedir. Talebiniz bayimize gönderilecek ve randevunuz organize edilecektir. Randevu saatinizde bayimiz aracınızın bulunduğu konuma gelecek ve sizi arayacaktır. Aracınızın yanına gitmeden uzaktan kapınızı açmanızın ardından 10 dakikalık sürede dezenfeksiyonu yapılmış olacaktır. İşlem sonunda ekibimiz sizi arayarak kapılarınızı uzaktan kilitlemenizi isteyecektir.

Uygulamanızın uzaktan kontrol özelliğinin açık olduğundan, aracınızın park edildiği yerin internet çeken bir yer olduğundan (araç bağlantısı sağlanması için) emin olunuz.

İşlem sırasında aracınızda ve bagajınızda kıymetli bir eşyanızın bulunmaması gerekmektedir. Kaybolan eşyalardan Tofaş ya da servislerimiz sorumlu değildir.

Aracınız dezenfeksiyon sıvısı ile temizleneceğinden açıkta gıda ve içecek bulunmamasına dikkat ediniz.

Yerinde dezenfeksiyon hizmetimiz KDV dahil 99 TL’dir. (Hizmetimizin sunulması için lokasyonunuz servise gidiş-dönüş 20 km mesafede olması gerekmektedir veya 20km’den fazla ise ilave kilometre başına 4 TL (KDV dahil) ek hizmet bedeli alınacaktır.)

Ödeme randevu oluşturulurken havale/sanal pos/eft/e-mail(form) order ile yapılacaktır. Kapıda ödeme alınmamaktadır.

*Kampanyadan yararlanmak için Fiat Yol Arkadaşım Connect üyesi olmanız gerekmektedir, Fiat Yol Arkadaşım aplikasyonu içerisindeki kampanyalar bölümünden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu