Araba KampanyalarıFord

Ford Focus ve Ford Kuga Ağustos Ayı Kampanyalarını İnceleyin

Ford Otomobil Kampanyası

Ford sıfır kilometre otomobiller ve Ford SUV modelleri, Ağustos ayında yüzde sıfır faiz kampanyası veya peşin alımlarda özel indirim fırsatlarıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Ford Focus ve Ford Kuga Modellerinde Ağustos Fırsatları

Ağustos ayı boyunca geçerli Ford otomobil kampanyasıyla, hurda teşvikine ek, 2019 model yılı Yeni Ford Focus Trend X benzinli modellerde geçerli %9, Ford Kuga modellerde geçerli %10 indirim1 fırsatı bulunuyor.

Yeni Ford Focus hurda teşviki ile 129.800 TL`den başlayan fiyatlar2 veya Ford Options ile 1.599 TL aylık taksit avantajı3 ile Ford Yetkili Satıcılarında. Ağustos ayında hurda teşviki ile 170.300 TL`den başlayan fiyatlar4 veya Ford Options ile 2.099 TL aylık taksit5 ile yeni bir Ford Kuga sahibi olabilirsiniz.

Ford Options ile Düşük Aylık Taksitler

Ağustos ayında Ford Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında, Ford Options ile düşük aylık taksitlerle yeni bir Ford otomobil sahibi olabilirsiniz.

2019 model Ford Fiesta, Ford EcoSport ve belirli Ford Focus modellerinde geçerli, Ford Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Ford Options ödeme seçeneği ile otomobil satın alımlarınızda %7 indirim kampanyasından6 yararlanabilirsiniz.

Ford Sıfır Faiz Kampanyası

Ağustos ayında Ford %0 faizli kredi kampanyasıyla müşterilerine cazip alım olanakları sağlıyor. 2019 model yılı Ford Fiesta, Ford EcoSport ve belirli Yeni Ford Focus otomobillerin Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Kasko, Ford Güvence veya bakım paketi ile satın alımında geçerli 60.000 TL, 12 ay %07 faiz kampanyası Ford Yetkili Satıcılarında.

Peşin Alımlarda İndirim Kampanyası

2019 model yılı Ford EcoSport, Ford Fiesta ve belirli Ford Focus modellerinde geçerli %4 peşin alım8 fırsatından 31 Ağustos 2019 tarihine kadar faydalanabilirsiniz.

Ford Kampanya Koşulları:

1 07 Ağustos-31 Ağustos 2019 arasında geçerli %10 indirim Ford Kuga modellerinin ve %9 indirim Yeni Ford Focus Trend X benzinli modellerinin tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden verilmekte olup, araç ile alınacak opsiyonlar ve aksesuar seçenekleri doğrultusunda ÖTV matrah değişikliğine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Söz konusu kampanya kredi kampanyaları veya peşin alım kampanyaları ile birleştirilememektedir.

2 07 Ağustos-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli kampanyalı tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 129.800 TL`ye karşılık gelen fiyat 2019 Model Yılı Yeni Ford Focus Trend X 1.5L Ti-VCT 123 PS MT model araç için tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %9 indirime ek, Hurda Teşvikli kampanyalı anahtar teslim fiyatıdır. 14/5/2018 tarihli, 2018/11750 sayılı Bakanlar Kurulu Kararının eki Kararın 5 inci maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinde yer alan Terkin Edilecek Özel Tüketim Vergisi tutarları (TL) dahil edilmiştir ve hurda aracın müşteri tarafından temin edilmesi durumunda geçerlidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı