2022 Model ArabalarElektrikli ArabalarFordHaberler

Ford Mustang Mach-E Tescillendi

Ford Mustang Mach-E Tescillendi. Elektrikli SUV isim plakası IP Australia’ya tescil edildi, ancak Ford henüz yerel lansman için bir zaman çizelgesi belirlemedi.

Ford Mustang Mach-E Tescillendi

Ford Avustralya, yerel pazar için Mustang Mach-E elektrikli SUV’yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor olabilir – ancak teslimatlar için bir zaman çizelgesi henüz kilitlenmedi.

‘Mach-E’ ve ‘Mustang Mach-E’ isim levhaları, üretici tarafından fikri mülkiyet yasalarını düzenleyen ve uygulayan hükümet organı olan IP Australia’ya 25 Ocak 2022 Salı günü başvurdu ve şu anda onay bekliyor.

Ford Mustang Mach-E Tescillendi. Bununla birlikte, Ford Avustralya şimdilik kartlarını göğsüne yakın tutuyor ve tedarik kısıtlamalarının amiral gemisi elektrikli aracın yakın gelecekte tedarik edilemeyeceği anlamına geldiğini söylüyor.

Markanın bir sözcüsü Drive’a şunları söyledi: “Çeşitli marka varlıkları için ticari marka başvurularını normal bir iş akışı olarak sunuyoruz, ancak bunlar mutlaka yeni marka, rozet veya ürün planlarının bir göstergesi değildir.

Ford Mustang Mach-E Tescillendi. “Mustang Mach-E, gerçekten benzersiz, yenilikçi bir yaklaşıma ve klasik Mustang stiline sahip harika bir SUV – onu seviyoruz, ancak şu anda Avustralya’da bizim için mevcut değil.”

Ford Mustang Mach-E Tescillendi. Sözcünün yorumları, geçen yıl medyaya Ford Avustralya başkanı ve CEO’su Andrew Birkic’in yorumlarını yansıtıyor: “Mach-E inanılmaz bir ürün… Ama bildiğimiz şey, temelde… tükendi.”

Ancak geçen yıl Ford, 2024’ün sonundan önce Avustralya’da en az beş elektrikli araç piyasaya süreceğini duyurdu ve bunlardan birinin Mustang Mach-E olmasını bekleniyor.

Down Under’da satılırsa, Mach-E, Escape SUV’nin bir plug-in hibrit varyantı ve Transit minibüsün pilli elektrikli bir varyantı (E-Transit olarak anılır ve yerel lansman için vaat edilen) ile birlikte seriye katılacak. 2022 ortasına kadar).

Hibrit bir Ford Ranger pikap ve Everest ikizi daha önce test edildi, ancak yerel kullanılabilirlik henüz resmi olarak onaylanmadı.

Amiral gemisi ‘GT Performance’ görünümünde, her aksta bir tane olmak üzere çift elektrikli motorlar, dört tekerleğe de toplam 358kW-858Nm güç gönderiyor.

Ford Mustang Mach-E Tescillendi. Bu, 0-100 km/s süratinin, elektronik olarak sınırlandırılmış 200 km/s azami hız ile, arz edildiği gibi 3,5 saniyede tamamlanmasını sağlıyor.

88 kWh lityum iyon pil takımı, EPA test döngüsündeki şarjlar arasında maksimum 418 km’lik bir menzile izin veriyor.

Mustang Mach-E Birleşik Krallık’taki alıcılar için sağdan direksiyonlu olarak sunuluyor. Son yedi gün içinde Yeni Zelanda’da da ticari marka olarak kullanılıyor ve bu da üretimi artırma planlarının muhtemelen devam ettiğini gösteriyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu