Yeni Araba Modelleri2019 Model ArabalarFordFoto GaleriHaberler

Ford Puma Yollara Çıkmaya Hazır

Ford Puma bu yılın sonunda satışa sunulacak. Ford’un Romanya’da bulunan Craiova Fabrikası’nda üretilecek olan Puma, 2008 yılından bu yana 1,5 milyar Euro yatırım aldı.

Ford Puma’nın kendine özgü yüksek konumlandırılan farları görüyoruz. 456 litre ile sınıfında iddalı bagaj hacmi günlük kullanım kolaylığını desteklemek amaçlı tasarlanmış. Yeni Ford Puma müşterilerle yapılan kapsamlı görüşlerden elde edilen geribildirimler doğrultusunda tasarlandı. Kullanıcı beklentilerini karşılamak üzere uygulanan tasarım müşterilerin ortak dili ve zevki olarak tasarlandı diyebiliriz.

Ford Avrupa Başkanı Stuart Rowley yaptığı açıklamada: “Yenilikçi mühendisliği ve baştan çıkaran çekici tasarımıyla Puma’nın Avrupa kompakt otomobil sınıfında ses getireceğini düşünüyoruz. Eğer bulunduğunuz ortamda bakışları üzerine toplayacak çarpıcı bir otomobil istiyorsanız, onu buldunuz demektir” dedi ve ekledi. “Otomobil severlere arzu ettikleri fonksiyonelliği son derece çekici bir görünümle sunmak için tüm imkânları kullandık. Bu sahip olabilecekleri en güzel ve en kullanışlı otomobil.” dedi.

155 PS gücünde bir motoru kaputun altında görüyoruzş. Ford EcoBoost Hybrid teknolojisi yüksek yakıt verimliliği ve performansı birlikte sunuyor.

Puma, Ford’un Avrupa’daki Fiesta Active, Focus Active, EcoSport, Kuga, Edge ve Yeni Explorer Plug-In Hybrid de dahil olmak üzere genişleyen SUV ve crossover ürün gamına katılacak yeni ve son üye olacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu