Araba KampanyalarıFord

Ford Sonbahar Kampanyası – Eylül 2017

Amerikan otomotiv devi Ford, eylül ayı kampanyasını oluşturdu. Kampanya kapsamında birçok avantajlı fırsatlar Ford müşterilerini bekliyor.

Ford, eylül ayı kampanyası kapsamında müşterilerini binek araçlar için “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alınması halinde 0 faiz ve 15 ay vade ile 36.000 TL tutarında kredi sunuyor. Bu paketten faydalanmak istemeyen müşteriler için ise 0 faiz ve 15 ay vade ile 30.000 TL tutarında kredi fırsatı veriliyor. Ford müşterileri 0 faiz kampanyasını tercih etmek istemezler ise de Ford, peşin alımlarda %1 indirim fırsatı veriyor.

Kuga ve Courier Journey modelleri için 20.000 TL tutarındaki kredi 20 ay ve %0,99 faiz ile sunulurken, “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alımı yapan Ford müşterilerine özel 20.000 TL tutarındaki kredi, 20 ay, %0,95 faiz fırsatı ile sunuluyor. Eylül ayı içerisinde satın alınan tüm Ford Focus, Tourneo Courier ve Transit Courier modellerine özel, Eylül ayında Axa FKasko satın alınması halinde poliçe fiyatından 400 TL indirim fırsatı da Ford müşterilerine sunulan ayrıcalıklar arasında yer alıyor.

Eylül ayında da “Ford Mavi Plan” kampanyası kapsamında ise C-MAX modelini 1099 TL ve Mondeo modelini 1.699 TL aylık taksitler ile satın alabiliyorsunuz.

Kampanya Ticari Araçları da Kapsıyor

Ford transit minibüs modellerine özel “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alımı halinde 55.000 TL tutarındaki kredi, 12 ay vade ve %0 faiz fırsatını devam ettiren Ford, bu fırsatı cazip bulmayan müşterileri için 50.000 TL tutarındaki krediyi 12 ay vade ve yüzde 0 faiz ile sunuyor.

Eylül ayı boyunca Transit Minibüs Okul Taşıtı modellerinde 50 Bin TL tutarındaki finansman desteği, 18 ay vade ve %0 faiz ile veriliyor, ”Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında ise F Kasko satın alımı halinde 55.000 TL tutarındaki kredi, 18 ay ve %0 faiz ile sunuluyor.

Connect modellerine özel “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alımı halinde 36.000 TL tutarındaki finansman desteği, 18 ay ve %0 faiz ile sunulurken, bu fırsatı cazip bulmayan müşterilere özel 30.000 TL tutarındaki kredi, 18 ay vade ve %0 faiz fırsatı ile veriliyor. Krediye ihtiyacı olmayan ve peşin satın alım yapmak isteyen müşterilere özel olarak ise yüzde 2 peşin alım indirimi fırsatı veriliyor.

Ford Custom, Transit, Courier ve Ranger modellerine özel “Her Şey Dahil Finans Paketi” dahilinde FKasko satın alımlarında 24.000 TL tutarındaki finansman desteği, 20 ay vade ve %0 faiz ile birlikte sunulurken, bu fırsatı cazip bulmayan müşterilere özel 20.000 TL tutarındaki kredi, 20 ay vade ve %0 faiz destekli kredi kampanyasından faydalanabiliyorlar.

FORD BAYRAM ÖNCESİ ‘0’ FAİZ KAMPANYASI

DİĞER FORD HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu