2019 Model ArabalarAraba FiyatlarıFordFoto GaleriHaberlerYeni Araba Modelleri

Ford SUV Ailesinin Sevimlisi Ford Edge Yenilendi – Fiyat Bilgisi

Yeni Edge’de Ford’un en teknolojik SUV’u olma unvanıyla birlikte, bir önceki versiyonundan daha güçlü ve geliştirilmiş bir performans sunması amaçlanmış. Gelişmiş Ford Co-Pilot360 kapsamında sunulan Dur&Kalk ve Şerit Hizalama özelliklerine sahip Adaptif Hız Kontrol Sistemi ve Acil Durum Manevra Destek Sistemi gibi sürüş destek teknolojileri sürüş güvenliğini en üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

Yeni 4 silindirli 2.0L Ford EcoBlue dizel motor, ölçülebilir derecede yüksek verimlilik ve performans sunan son derece gelişmiş turbo şarjlı bir motor. Bu yeni motor, yakıt verimliliğini arttırırken hem daha atik hem de hiç olmadığı kadar sessiz bir sürüş sunuyor. 238 PS güç üreten gelişmiş 2.0 litrelik EcoBlue dizel motor, gelişmiş Akıllı 4×4 Çekiş Sistemi ve yeni sekiz ileri otomatik şanzıman performans ile yakıt verimliliğini bir arada sunması amaçlanmış.

Gücünü sekiz kademeli otomatik şanzıman ve akıllı 4×4 çekiş sistemi üzerinden yola aktaran motor start-stop teknolojisinin katkısıyla 100 km’de sadece ortalama 7,2 litre yakıt tüketiyor ve 187 gr/km CO2 salınım değerine imza atıyor.

Yeni Ford Edge, Titanium donanım seviyesinde 585.850 TL tavsiye edilen fiyatıyla satışa sunuldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu