Haberler

Ford Yıl Sonuna Birbirinden Avantajlı Kampanyaları ile Giriyor

Ford, 2016 Aralık ayına özel tüm binek otomobil modellerinde 4 yıl ya da 100.000 km garantisi veriyor.

31 Aralık 2016 kadar geçerli olacak kampanyalarda, Ford binek araçlarında kredili ya da ÖTV farkını ödemek zorunda kalmayacağınız peşin ödeme seçenekleri sunuyor. Bu seçenekler ile dilerseniz tüm Ford binek araçlarında geçerli %0 faiz ile 12 ay vadeli 24.000 TL’lik kredi kampanyasından yararlanabilir, dilerseniz de ”Her Şey Dahil Finans Paketi” kampanyası dahilinde FKasko’yu da ilave ederek herhangi bir Ford modeline %0 faiz ve 12 ay vadeli 28.000 TL’lik kredi ile ödeme avantajından faydalanabilirsiniz.

Dile getirilen aylık %0 faiz kampanyası Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Mondeo, Ford C-MAX, Ford Kuga modellerinin (Ford Fiesta ST – Ford Focus ST- Ford Focus ST Line, Ford Focus RS, Ford Smax, Ford Galaxy, Ford Edge ve Ford Mustang hariç) satın alımlarında geçerli olmaktadır. Daha önce değinildiği gibi kampanya kapsamında satışı olan binek araçlarda 4 yıl ya da 100.000 km üretici garantisi verilecektir. Bu kampanyadan yararlanılıp alınan araçların ise düzenli olarak bakım ve onarım işlemlerinin yapılması gerekiyor. Bakımın hangi aralıklarla yapılacağı ise el kitaplarında belirtilmektedir. Diğer yandan Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Aralık ayı sonuna kadar sürecek tüm bu avantajlı kampanyalar hakkında detaylı bilgiler alabilmeniz için yetkili Ford bayilerine gitmeniz tavsiye edilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu