Araba KampanyalarıFord

Hayalinizdeki Ford’a bahara özel avantajlı kampanyalarla sahip olun

Ford, 2018 baharında otomobil sahibi olmak isteyen müşterilerine benzersiz fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Ford otomobil tutkunlarının hayallerini gerçeğe dönüştürmek için bahara özel kampanyalar düzenliyor. Mart ayı boyunca tüm ticari modellerinde “0 faiz” avantajı sunmaya devam eden marka, “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko ya da bakım paketi satın alınması halinde 36.000 TL, 15 Ay, %0 faiz kampanyasını da sürdürüyor. Destekli kredi kampanyasından faydalanılmaması halindeyse müşterilere 2017 Model Transit (Transit minibüs ve Transit Camlı Van hariç), 2017 Model Transit Custom, 2017 Model Connect ve 2017 Model Ranger modellerinde geçerli olacak şekilde tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %2 peşin alım desteği sağlanıyor. Tüm ticari modellerde 3 yıl sınırsız km garantisi de Ford müşterilerini bekliyor.

Sağlık Personeline, Çiftçilere, Kobilere ve Kadınlara Özel Kampanyalar

Mart ayını benzersiz kampanyalarla karşılayan Ford, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla özel avantajlar sunuyor. Tüm kadınlara Ford’un Courier (Journey hariç), Connect ve Ranger modellerinde tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %2 kampanya desteği uygulanıyor.

Tıp bayramına özel bir diğer kampanyada ise doktor, diş hekimi, eczacı, hemşire, laboratuvar teknisyeni, sağlık memuru, veteriner, Sağlık Bakanlığı çalışanları gibi sağlık sektörün her alanında görev yapanlara Courier Journey hariç tüm Ford marka otomobillerde ve tüm ticari araçlarda Mart ayı sonuna kadar, tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinde %2 kampanya desteği sağlanıyor.

Ford’un kampanyaları bunlarla sınırlı değil. Kobileri ve çiftçileri de Ford sahibi olmaya davet eden marka, Mart ayı boyunca 2017 Model Transit kamyonet, 2017 Model Transit Van, 2017 Model Ranger ve 2018 Model Courier modellerinde tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %2 kampanya desteği sağlıyor. 2017 Model Connect modellerine özel kampanyada da tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %2’lik kampanya desteği alıcılarını bekliyor.

Fiesta’ya 675 TL, Focus’a 765 TL’lik Taksitlerle Sahip Olun

Mart ayı süresince, Ford’un daha çok eğlence, daha çok teknoloji ve daha çok konfor vaad eden yenilenmiş modeli Fiesta ya da Ford Focus’a Ford Options avantajlarıyla sahip olmak da mümkün.

Ford Options kredi seçeneğiyle Yeni Fiesta’ya ayda 675 TL taksit ile sahip olunabiliyor. Aynı kampanya çerçevesinde Ford Focus’a da ayda 765 TL taksitle sahip olmak mümkün. Ford C-MAX 900 TL, Ford Mondeo 1.265 TL, Ford Kuga da 1.270 TL’lik aylık taksitlerle Ford müşterilerine sunuluyor.

Seçenekler de bunlarla sınırlı değil. 2017 model yılı Ford Mondeo, 2017 model yılı Ford Focus ve 2017 model yılı Ford C-MAX otomobillerde yine tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında %8’lik destek sağlanıyor. 2017 model Fiesta, 2017 model Journey Courier, 2017 model Kuga, 2017 model S-Max ve 2017 model Galaxy modellerinde de tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden yine “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında %6 Ford Options kampanya desteği avantajı Ford müşterilerini bekliyor.

Ford Options, geleneksel ödeme paketlerinin tüm avantajlarını bir araya getiriyor. Müşterilerin dilediği Ford modeline sahip olabilmeleri için cazip bir yöntem sunan Ford Options, standart krediye oranla daha düşük aylık taksitler ve vade seçeneğine bağlı olarak değişen son ödeme seçenekleri sunuyor. Yani, Ford sahibi olmanın en kolay yolu olarak dikkat çekiyor.

Ford’un müşterilerine sunduğu tüm kampanyalar ve Ford Options hakkında detaylı bilgi, Ford Yetkili Satıcılarında ve www.ford.com.tr internet sitesinde otomobil severleri bekliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu