Elektrikli ArabalarHonda

Honda CR-V Hybrid 20 Temmuz’da Satışa Çıkacak

Honda Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Bülent Kılıçer, lansmanı yapılan Honda CR-V Hybrid modeline dair bilgilendirme yaptı.

Honda CR-V Hybrid’in Honda’ya özgü i-MMD teknolojisi ile yola çıkan ilk araç olduğunu belirten Kılıçer, “Honda CR-V Hybrid, elektrik motoru devredeyken benzinli motorun elektrik üretmesini sağlayan bu teknoloji sayesinde yakıt ve elektrik enerjisini en verimli şekilde kullanmayı sağlıyor. Elektrikli Sürüş, Hybrid Sürüş ve Benzinli Sürüş olmak üzere üç farklı sürüş modu arasında otomatik olarak geçiş yapılmasını sağlayan i-MMD teknolojisi, sürücünün sürüş modları arasında geçiş yapma ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Bu da Honda CR-V Hybrid’i klasik hibrit araçlar arasında farklı kılıyor” dedi.

honda

honda

honda

honda

honda

Yeni CR-V Hybrid’in mevcut CR-V’in sportif görünümünü taşıdığını belirten Kılıçer, aynı zamanda Honda CR-V Hybrid’in de asfalt ve off-road performansı, karasöre bütünleşmiş şasisi, sahip olduğu sürüş dinamikleri, üstün konfor seviyesi ile tüm zamanların en güvenli ve donanımlı CR-V olduğunu sözlerine ekledi.

ModelŞanzımanYakıtFiyat
Yeni CRV 1.5 L EleganceOtomatikBenzin273355 TL
Yeni CRV 1.5 L ExcusitiveOtomatikBenzin294.355 TL
Yeni CRV 1.5 L Excusitive +OtomatikBenzin316.355 TL

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı