HondaTeknoloji

Honda Sanal Müze Turunu Kullanıcılara Açtı

Japonya’daki Twin Ring Motegi pistinde bulunan Honda Koleksiyon Salonu, Honda tarafından geliştirilen 300 adedin üzerinde ürüne ev sahipliği yapıyor ve bunların 360º sanal tur üzerinden ziyaret edilmesine imkân sağlıyor.

Honda hayranları, Honda Sanal Müzeyi https://www.honda.com/collection-hall-gallery adresini tıklayarak evlerinden müzeyi gezebiliyor.

Honda’nın yeni yaklaşımı ile sanal ziyarete açılan Honda Koleksiyon Salonu, markanın seri üretim modellerine ve yarış makinelerine ilham veren tutkuyu gözler önüne serme amacı ile 1998 yılında açıldı.

Honda’nın, Honda Koleksiyon Salonu’nda 3 ayrı kat bulunuyor. 70 yıllık tarihine damga vuran en ikonik ürünlerde sergileniyor.

Ziyaretçiler 2’inci katta otomobil, motosiklet ve güç ürünleri bölümlerini görebilecekler. Ayrıca 1967 yılında satışa sunulan ilk seri üretim mikro otomobil olan Honda N360 gibi Honda’nın en eski modellerinden bazıları da burada sergileniyor.

1963 yılında tanıtılan ilk ‘kompakt spor’ model olan S500, Prelude, NSX, Civic gibi efsanevi modellerinin yanı sıra aynı zamanda Japon otomobil pazarında önemli yerde olan mikro otomobillerden Kei Cars gibi modeller de sergileniyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı