HaberlerHyundai

Hyundai Elantra Modeline Yeni Donanım Seviyesi Ekleniyor

Hyundai, Yeni Elantra modeli için yeni bir donanım seviyesini satışa çıkardı. Yeni Hyundai Elantra’nın bu yeni donanım seviyesi, Style donanım seviyesinin geliştirilmiş hali olduğunda Elantra Style Plus adıyla yollara çıktı.

Güney Koreli otomotiv devi Hyundai’nin C sedan segmentinde yer alan ve şık tasarımıyla ön plana çıkan Elantra modelini yeni bir donanım seviyesi eklendi. ”Hyundai Elantra Style Plus” adıyla gelen bu donanım, Style donanım seviyesinin üstüne ilave edilen özelliklerle geldi. Bu donanım seviyesi biraz daha konfora daha çok önem veren kitleye hitap ediyor.

Geçtiğimiz Sene Yenilenmişti

Geçtiğimiz sene yenilenen Hyundai Elantra, bu sene yeni yüzüyle yer aldığı C segmentine farklı bir bakış açısı ve hava getirdi. Yollara çıkmasının ardından Elantra, yeni bir donanım seviyesi ile Hyundai müşterilerinin beğenisine sunuluyor. Halihazırda var olan Style donanıma birçok yeni özelliğin eklenmesiyle üretilen Hyundai Elantra Style Plus, özellikle konfor seviyesini yükselten özellikleri ile rahatına düşkün müşterilerine sesleniyor. Yeni Stlye Plus donanım seviyesi şimdilik yalnızca 1.6 CRDi dizel motor, 6 ileri düz ve 7DCT otomatik şanzıman seçeneği ile birlikte sunuluyor.

Elantra Style Plus’a Getirilen Yeni Özellikler

Hyundai Elantra Style Plus donanım seviyesine eklenen başlıca özellikleri sıralayacak olursak, hız sabitleme, deri direksiyon simidi, ön sis farları, arka park sensörü ve 16 inç alüminyum alaşım jantların dikkat çektiğini söyleyebiliriz.

Yeni Hyundai Elantra Style Plus Türkiye Fiyatı

Hyundai tarafından Style ve Elite donanımları arasında konumlandırılan Elantra Style Plus donanım seviyesinin Türkiye fiyatının 96.500 TL başlangıç fiyat etiketine sahip olduğu açıklandı.

Kısaca Yeni Hyundai Elantra

Hyundai Elantra, Güney Kore çıkışlı markanın tüm zamanların en çok satan modellerden bir tanesi olarak biliniyor. Diğer yandan Elantra, markanın C segmentinde ürettiği ilk otomobil modeli olma özelliğini de taşıyor. Yeni nesil Hyundai Elantra modelinde

Tüm zamanların en çok satılan Hyundai modellerinden biri olan Elantra, dünya genelinde de en çok bilinen Hyundai modeli ve aynı zamanda markanın ürettiği ilk C segmenti otomobili. Yeni nesil 1.6 litrelik dizel motor, 136 beygirlik gücün yanı sıra 7DCT şanzımanlı modelde 300 Nm maksimum tork değeri de sunuyor. DCT şanzıman ile gelen dizel motorun yakıt tüketimi ise 100 km’de ortalama olarak 4.1 litredir.

2017 HYUNDAI ELANTRA ÖZELLİKLERİ VE TÜRKİYE FİYATI

DİĞER HYUNDAI HABERLERİ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu