Hyundai2020 Model ArabalarHaberlerYeni Araba Modelleri

Hyundai Tucson Yenilendi – Hyundai Popüler SUV’u Tucson Power Edition’u Yenileyerek Satışa Sundu

Yeniden güncellenen Tucsonun özelliklerini inceleyin

Hyundai geçtiğimiz hafta KONA’nın Smart adlı yeni donanım seviyesini ülkemizde satışa sundu. Hyundai Tucson Yenilendi. Şimdi de C-SUV segmentindeki Hyundai Tucson Power Edition’a özel yeni donanımsal özellikler getirdi. Sadece 1.6 LT benzinli T-GDI motorla satışa sunulan versiyonun ekipman seviyesi yeterli hale geliyor.

Hyundai Tucson Yenilendi

En güçlü ve en performanslı motor olan 177 beygirlik, benzinli turbo ünite yer alan modele Power Edition adı verildi. Power Edition modelde 4×2 çekiş sistemine ve 7 ileri çift kavramalı DCT şanzıman bulunuyor.

Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel Tucson Edition hakkında şöyle konuştu:

“Geçtiğimiz haftalarda Amerikan J.D. Power Kalite Raporu (Initial Quality Study) araştırmasına göre sağlamlık ve dayanıklılık konularında bütün rakiplerini geride bırakarak birinci olan Tucson, güçlü motoru ve ideal ekipman seviyesine sahip Power Edition versiyonu ile SUV segmetine taze bir soluk getirecek. Bu doğrultuda, 2.000 adeti benzinli versiyon olmak üzere son 5 ayda toplam 8.000 adet Tucson satmayı hedefliyoruz.”

Hyundai Tucson Power Edition 18 inç alüminyum alaşımlı jantlara sahip. Elektrikli açılır panoramik cam tavan ve 7 inç dokunmatik ekrana sahip bilgi-eğlence sistemi bulunuyor.

Hyundai Tucson Yenilendi. Oldukça güçlü bir motor donanımına kavuşan ve C-SUV segmentinde artan benzinli motor talebini karşılamak için geliştirilen Hyundai Power Edition, yalnızca tek bir donanım seviyesi olarak satışa çıkartılıyor.

Bu versiyonunun en güçlü ve en performanslı motoru olan 177 beygirlik turbo benzinli ünite ile gelen Hyundai Tucson Power Edition’ın fiyatı ise 243.700 TL fiyat etiketine sahip.

Şehir içinde 7.9 litre, şehir dışında 6.2 litre, karma olarak ise 6.9 litre yakıt tüketimi gözlemleniyor. Bu yeni donanım ile birlikte Tucson yeni görünümüne ve teknolojilere de kavuşan aracın 18 inç alüminyum alaşımlı jantları, elektrikli açılır panoramik cam tavanı ve 7 inç dokunmatik ekrana sahip multimedya eğlence sistemleri önemli özellikler olarak yer buluyor.

Son versiyonu ile çıkan Hyundai Tucson Power Edition ile ilgili yeni bilgiler geldikçe biz de donanım ve teknolojik detayları sizler için aktaracağız.

2020 Hyundai Tucson Power Edition Özelliklerini İnceleyin

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu