2020 Model ArabalarAraba FiyatlarıFoto GaleriHaberlerHibrit OtomobillerHyundaiYeni Araba Modelleri

Jaguar F Pace – Jaguarın Gözdesi Yenilendi – Teknik ve Teknolojik Donanımları Göz Alıcı Hale Geldi – Fiyat Bilgisi

Jaguar F Pace 4 farklı paket seçeneği sunuyor. F-Pace 250, 250 S, S 340, R Dynamic S 400 olmak üzere 4 farklı donanım paketiyle gelecek.

Bu giriş seviyelerindeki F-Pace’lerin 0’dan 100’e çıkma süreleri 7 saniye görülüyor. F-Pace 250 ve 250 S, 250 beygir güç üretebilen 2.0 litre turboşarjlı 4 silindir 

F Pace S 340, 340 beygir güç üretebilen 3,0 litrelik turboşarjlı 6 silindirli ve hafif hibrit destekli motorla gelecek.

Jaguar F Pace en donanımlı versiyon olan F Pace R Dynamic S 400 ise 400 beygir güç üretebilen 6 silindirli bir motora sahip olacak. 5.2 saniyede 0’dan 100’e çıkabilecek.

Tüm motorları 8 ileri otomatik şanzımana yükseltilmiş ve 4 tekerlekten çekiş bütün seçeneklerde standart donanım olarak belirlenmiş.

F-Pace’in bilgi-eğlence sistemininde yenilendiğini görüyoruz. 11,4 inçlik çerçevesiz dokunmatik ekranı, gösterge panelinin üzerinde yer alıyor. Görüş açılarını en iyi hale getirmek ve parlaklığı makul oranda tutmak için de hafif kavisli bir yapıda tasarlandı.

Apple CarPlay ve Android Auto’yu standart olarak destekleyen bu sisteme Jaguar, Pivi Pro ismini vermiş. Bunun dışında araçta bir de önemli bilgileri ön cama yansıtan Head-Up Display (HUD) sistemi bulunuyor.

Mimari Yapısı

Hafif Alüminyum Mimarisi ile düşük ağırlığı verimliliğini arttırılıyor. Sert ve sağlam yapısı ile kullanım ve frenleme özelliğini geliştirirken korumayı mükemmel seviyeye çekiyor.

Jaguar F Pace Jaguar F Pace

Jaguar F-PACE, 50:502 ağırlık dağılımıyla en hafif otomobillerden. Sportif performans ve olağanüstü sürüşüne yönelik mükemmel hareketliliği hafifliğine de borçlu.

Jaguar’ın en çok satılan SUV modelleri arasında yer alan bu model süper şarjlı V-6’nın yerini alan yeni bir turboşarjlı ve süperşarjlı 3,0 litrelik sıralı altı silindire sahip ve kablosuz yazılım güncellemelerini bu yenilenmiş versiyonunda alabilecek.

Jaguar Eylül Kampanyası – Jaguar I-Pace, F-Pace, E-Pace Modellerinde Uygun Fiyatlar – Fiyatları İnceleyin

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu