HaberlerJaguarYeni Araba Modelleri

Jaguar Land Rover 4-14 Ekim Tarihlerinde Paris Motor Show’da Boy Gösteriyor

Jaguar Land Rover, geçmişten bugüne ürettiği tüm otomobillerle Paris’de olacak

Jaguar Land Rover, markanın ilk temsilcileri klasik araçları ve günümüz çağdaş modelleriyle 2 – 14 Ekim tarihleri arasında Paris Otomobil Fuarı’nda yer alacak.

Land Rover, Avusturya Kızılhaç’ı için özel dizayn ettiği Discovery acil durum müdahale aracını da Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtacak. Project Hero konsept aracından ilhamla yaklaşık 2 yılda tamamlanan özel dizayn Discovery, fuardan sonra hizmet vermek üzere Kızılhaç’ın filosuna katılacak. Discovery’de 8 rotorlu drone ile gerektiğinde aracı afet yönetim merkezine çevirebilecek donanıma sahip. Land Rover 1954 yılından bu yana Kızılhaç için katkıda bulunuyor. Discovery, Rover SV Coupé ve Land Rover Series I Reborn ile birlikte fuarda buluşacak.

Jaguar 1968 yılında tanıttığı XJ6 Seri 1’den itibaren 50 yıl boyunca ürettiği 8 farklı XJ neslini bu fuarda takdim edecek. Bromwich’teki Jaguar Castle’dan hareket edecek ve karayolu ile Paris Otomobil Fuarı’na gelecek 8 kuşaklık seri Jaguar’ın dününü ve bugününü temsil ediyor. Bu yolculuk boyunca, Jaguar Classic, Bicester Heritage Centre, Goodwood ve Le Mans yarış pistlerinde ve belirlenen noktalarda ziyaretçilere açık olacak. Jaguar XJ 50 yıllık macerasında politikadan, iş dünyasına, sanat camiasından, kraliyet ailelerinin makam aracı olmaya kadar güçlü bir kariyere sahip oldu. Markanın yeni temsilcisi olan XJ50’ninde fuarda olacağı stantta, Jaguar’ın elektrik aracı olan I-PACE’de ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu