Jaguar

Jaguarın Tamamen Elektrikli İlk Modeli I-PACE ile Tanışın

Bayram tatili için Çeşme’yi tercih edenler, yalnızca deniz, kum ve güneşle değil elektrikli Jaguar I-PACE ile de buluşuyor.

Otomobil severler, uzun süredir Jaguar’ın tamamen elektrikli SUV modeli I-PACE ile tanışmak için gün sayıyordu. Jaguar, benzersiz modelini deneyimlemek isteyen otomobil tutkunlarını test sürüşü yapmak üzere 26 Ağustos’a kadar Çeşme Alavya Otel’e bekliyor.

Markanın ilk tam elektrikli SUV’u olan I-PACE, beş koltuklu SUV rahatlığını spor otomobil performansı ile bir araya getiriyor. Çeşme’ye gelip randevu alan otomobil tutkunları, yeni Jaguar’ı “First Edition” donanım paketine özel Photon Red renk seçeneğiyle test edebiliyor. Test sürüşüne katılmak isteyen otomobil severler, www.jaguar-turkiye.com/cesme adresinden kayıt yaptırarak randevu alabiliyor. 26 Ağustos’a kadar sürecek test sürüşleri, 09.30-20.00 saatleri arasında gerçekleştiriliyor.

Yeni Jaguar I-PACE:

I-PACE, Jaguar’ın tamamen elektrikli ilk performans SUV’u olma özelliği taşıyor. 470 km’lik bir menzil sunan aracın bataryası 90 kWh gücünde. 100 km/h hıza 4.8 saniyede ulaşan I-PACE’in bataryası yüksek enerji yoğunluklu lityum iyon hücrelerinden oluşuyor. Kullanıcısına heyecan verici bir sürüş vadeden Yeni Jaguar I-PACE’ın iki sabit mıknatıslı senkron elektrikli motoru, 400 BG güç ve 696 Nm tork üretiyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu