HaberlerAraba KampanyalarıJeep

Jeep Renegade Özellikleri ve 80. Yılındaki Fiyatı

80. yılını kutlayan 2021 Jeep Renegade, bu yılı özel bir versiyonu piyasaya sürerek kutluyor. Jeep markasının en çok tercih edilen modelleri arasında olan Renegade, 80 yıldır piyasada yer alıyor. Yıllardır kullanıcılarına kesintisiz yolculuk imkanı sunan Renegade modeli, 2021 yılında 80. yılını kutluyor.

81. yıl dönümü logosu ile diğer donanım paketlerinden ayrılan yeni Renegade modelinde, off-road, konfor ve teknoloji bir arada sunuluyor. Aracın Granit Kristan detaylı ön ızgarası ve 18 inçlik gri renkli alaşım jantları diğer donanım paketlerinden ayrılan diğer özellikler olmakta.

2021 Jeep Renegade Özellikleri

2021 Jeep Renegade modelinin kaput altında önemli yenilikler bulunuyor. Araçta 190 ya da 240 beygir gücü sağlayabilen, %100 sürülebilen 1.3 litrelik plug in hibrit versiyonu bulunuyor. Ayrıca tam elektrikli modda aracın menzili 50 km olmakta.

Aracın dış görünümde ise şehir trafiğinde sorun yaşamaması için kullanışlı kompakt boyutlar mevcut. Gövdesi 4 metre 25 cm uzunluğunda olan aracın bagajı ise 351 litrelik kapasiteye sahip. Bu sayede uzun yolculuklarda valiz ve benzeri eşyaların taşımasına müsait bir yapıda sunuluyor.

Aracın;

  • Uzunluğu 4.255 mm
  • Genişliği 1.805 mm
  • Yüksekliği 1.697 mm

Aracın ikonik tasarımda büyük değişimler yer almıyor. Fakat yine de küçük iyileştirmeler yapılmış durumda. LED teknolojisi ile donatılmış farları ve Renegade modelinin ikonik ögesi olan 7 şeritli ızgarası ile etkileyici bir görünüm sunuluyor. Ayrıca aracın arka ışık kümeleri kare olarak görünecek şekilde dizayn ediliyor.

Aracın iç mekan bölümünde büyük bir değişime yine gidilmedi. Fakat yine de iç mekan özellikleri, kullanıcılara büyük avantajlar sağlayan türde yerini alıyor. Araçtaki gösterge paneli, kompakt ve eşit derecede okunaklı şekilde bulunuyor.

Gösterge panelinin orta kısmında Apple Carplay ve Android Auto ile uyumlu eğlence sistemi mevcut. 8 inç boyutunda olan bu sistemin yanı sıra aracın iç bölümünde akıllı telefon için ayrılan bir saklama bölümü de bulunuyor.

80. Yılını Kutlayan Jeep Renegade’nin Fiyatı

80. yılına özel kullanıcılarına özel bir versiyon ile piyasaya sunulan 2021 Jeep Renegade fiyatı da merak ediliyordu. Jeep markası, 2021 model Renegade’nin fiyatını 449 bin TL olarak açıkladı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu