2019 Model ArabalarAraba FiyatlarıFoto GaleriHaberlerJeepYeni Araba Modelleri

Jeep Wrangler 2019 Yılının En Prestijli SUV’u Ödülünü Kazandı – Fiyat Listesi

SUV dünyasının en tecrübeli markalarından Jeep’in gelmiş geçmiş en yetenekli modeli yeni Jeep Wrangler Rubicon, dünyanın en prestijli off-road yayınlarından Four Wheeler tarafından yeni bir ödüle layık görüldü.

Jeep suV dünyasının en deneyimli markaları arasında yer alıyor. jeep Wrangler Rubicon modeli ise dünyanın en prestijli ödüllerinden olan “Four Wheeler” tarafından ödüle layık görüldü.

Wrangler ile ilgili olarak Four Wheeler Grubu İçerik Direktörü Sean Holman, “Wrangler Rubicon, geliştirilmiş sürüş kabiliyeti, konforu ve kullanıcı dostu özellikleri ile Jeep deneyimini tamamen modernize eden yenilik ve teknolojilerle dolu. Bu, bir şirketin işini olabilecek en kusursuz şekilde yaptığının bir göstergesi. Jeep’in kendine has formülünden ödün verilmeyen, diğer yandan gerçek anlamıyla da modern bir Wrangler yorumu” şeklinde konuşuyor.

Four Wheeler editörleri, tüm arazi şartlarında ve deniz seviyesinden 2750 metreye varan yükseltilerde 1000 mili aşkın bir yolculukta çeşitli testlere tabii tuttu Jeep Wrangler’ı. Testlerin off-road ksımında eksperler, sürücü koltuğundaki görüş netliği, lastik performansı, dört çeker sistem ve çekiş kontrolü test edildi.

Wrangler

Wrangler

Wrangler

Motor gücü ve soğutması, şanzıman fonksiyonu ve soğutması, süspansiyon ayarı ve performansı değerlendirildi. Ayrıca direksiyon hâkimiyeti, sürüş kalitesi, iç konfor ve yönlendirme hissi gözlendi.

Yakıt TipiYakıt TüketimiVites TipiFiyat
Dizel8.8 LT/1000 KMOtomatik650.000 TL

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı