TeslaYeni Araba Modelleri

Jonsibal İsimli Tasarımcı Çok Tartışılan Tesla Cybertruck’ı Modifiye Tasarımla Yeniden Yorumlamış

Tesla Cybertruck tasarımı hala çok konuşuluyor. Bu benzersiz tasarıma atıfta bulunarak çeşitli kullanıcılar modifiye tasarımlar yapıyor.

Jonsibal isimli kullanıcı, aracın en başarılı yeniden tasarımlarından birini ortaya çıkardı. Jonsibal, aracı daha ziyade saf metal ile granit arasında bir kaplamayla kapladı ve biraz daha geniş ve büyük bir kamyonet olarak düşündü.tesla

tesla

Jonsibal, “Burada benim Mk1 Iron Man zırhına benzeyen gövde tasarımımı görüyorsunuz (Mağarada yaptığı zırh). Orijinal düzlemsel, origami-benzeri tasarımı koruyor ancak şimdi biraz daha şişman. Bir dahaki sefere biraz yarış aracı eğlencesi katmaya çalışacağım” açıklamasında bulundu.

Elon Musk, tasarımın kullanılan malzemeden dolayı böyle olduğunu da söylemişti. Aracın teslim tarihi 2021 yılında başlayacak. Daha sonraki modellerde Tesla’nın tasarımda değişikliğe gidip gitmeyeceğini ise satışlar ve eleştiriler gösterecek. Fakat Tesla benzersiz ve öncü olma felsefesinde ısrarcı bir firma. Üstelik tasarımlarını sinematografik vizyona da dayandırıyor. Cybertruck bana ilk gördüğümde, Blade Runner ve Mad Max Fury filmlerini hatırlattı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı