Kia2020 Model ArabalarAraba FiyatlarıAraba KampanyalarıHaberlerYeni Araba Modelleri

Kia Ağustos Kampanyası – Kia Yaz Sıcaklarında Serinleten Kampanya Yaptı

Kia Sportage’da 100 bin TL’ye 18 ay taksit ve yüzde 0,69 faiz avantajı, XCeed, Niro ve Ceed modellerinde ise 70 bin TL’ye 18 ay yüzde 0,69 faiz avantajı yapıldı.

Kia Ağustos Kampanyası ile ağustos ayında otomobil sahibi olmak isteyenleri sevindirecek avantajlara tam gaz devam ediyor. 

Kia sahibi olmak isteyenler Koç Finans üzerinden ödeme planıyla 6 ay ertelemeli ödeme kampanyasıyla ödemeye Mart 2021’de başlayacaklar.

KIA, ağustos ayı kampanyası kapsamında Rio ve Stonic modelini 50 bin TL ve 18 ay yüzde 0,69 faiz seçeneğiyle sunuyor.

Picanto modelini ise 40 bin TL ve 18 ay yüzde 0,69 faiz avantajıyla sunuyor.

KOBİ’lerin yol arkadaşı Bongo ise yüzde 0 faizle yetkili satış noktalarında ilgilisini bekliyor.

KIA’nın; Sportage, Stonic, XCeed, Rio, Picanto, Ceed, Niro ve Bongo modellerinin yer aldığı kampanyada 6 aya kadar ertelemeli ödeme seçenekleri ve uygun faiz fırsatları var.

KIA’dan SUV fırsatları

KIA’nın amiral gemisi Sportage, ay sonuna kadar 100 bin TL’ye 18 ay boyunca yüzde 0,69 faiz fırsatıyla SUV severleri bekliyor.

Yüksek teknolojik XCeed ise ağustos sonuna kadar 70.000 TL’ye satılacak. 18 ay boyunca yüzde 0,69 faiz fırsatı ile gelecek.

Hibrit motoruyla Niro, ağustos sonuna kadar 70 bin TL’ye 18 ay boyunca %0,69 faiz fırsatıyla satışa sunuluyor.

B SUV segmentinde fark yaratan tarzıyla dikkat çeken Stonic ise ağustos ayı boyunca 50 bin TL’ye 18 ay boyunca yüzde 0,59 faiz fırsatıyla satışa sunuluyor.

A Segment Avantajları

Kia Ağustos Kampanyası ile ağustos ayına özel uygun vade ve faiz avantajları A segmentinde dinamik tasarımı ve geniş iç hacmiyle dikkat çeken Picanto, 40 bin TL’ye 18 ay boyunca yüzde 0,69 faiz fırsatıyla geliyor.

Üstün güvenlikli Rio ise 50 bin TL’ye 18 ay boyunca yüzde 0,69 faizle tüketicileriyle buluşuyor.

C hatchback segmentinin güçlü modelleri arasında yer alan Ceed ise ağustos sonuna kadar 70 bin TL’ye 18 ay boyunca %0,69 faiz fırsatıyla satışa sunuluyor.

Yüksek yük kapasitesi ve aerodinamik tarzıyla Bongo, ağustos sonuna kadar 40 bin TL’ye 12 ay boyunca yüzde 0 faizle KIA yetkili satıcılarında olacak.

Garanti Bankası veya Teb Cetelem’i tercih edenler ise taksit ödemelerini 3 ay öteleyerek ödemeye kasım ayında başlayabiliyor.

Yaz bitmeden yeni bir KIA’ya sahip olmak isteyenler için tercih edecekleri alternatifli ödeme seçenekleriyle finans kuruluşlarından yararlanabilirler.

2021 Kia Sorento Yeni Platform ve 227 HP Hibrit Sistemle Geliyor

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu