KiaAraba FiyatlarıAraba KampanyalarıHaberler

KIA Eylül Kampanyası – Kia Özel Fırsatlarını Yakalayın

KIA, eylül ayına özel olarak Sportage, XCeed ve Niro modellerinde 100 bin TL’ye 18 ay taksit ve yüzde 0,89 faiz avantajı, Rio ve Stonic modellerinde ise 50 bin TL’ye 18 ay yüzde 0,89 faiz fırsatı sunuyor.

KIA Eylül Kampanyası başladı. Kia Ceed modelini 70 bin TL ve 18 ay yüzde 0,89 faiz seçeneğiyle sunuyor. Picanto modeli 40 bin TL ve 18 ay yüzde 0,89 faiz avantajıyla sizi bekliyor.

KOBİ’lerin yol arkadaşı Bongo ise yüzde 40 bin TL’ye yüzde 0 faiz ve 12 ay taksit avantajıyla yetkili satış noktalarında meraklılarını bekliyor.

KIA, ödemelerde erteleme fırsatı sunan kampanyasına eylül ayında da devam ediyor. Kampanya kapsamında Sportage, Niro, XCeed, Ceed, Stonic, Rio, Picanto ve Bongo’da sunulan faiz fırsatları, sonbaharda yeni bir otomobil satın almak isteyenleri KIA yetkili satış noktalarında bekliyor.

Kia SUV kampanyalarıyla da geniş bir yelpaze açıyor

KIA’nın eylül ayına özel kampanyası çerçevesinde dizel otomatik donanıma sahip amiral gemisi Sportage modeli, tasarımı ve karakteriyle geleneksel SUV modellerine yeni bir soluk getiren ve yüksek teknolojisi ile büyük beğeni kazanan XCeed, hibrit motoruyla SUV sınıfında ön planda olan Niro ay sonuna kadar 100 bin TL’ye 18 ay boyunca yüzde 0,89 faiz fırsatıyla SUV severleri bekliyor.

2021 Kia Stinger Çıkıyor – Yeni Kia Detaylarla Yüzünü Göstermeye Başladı

B SUV segmentinin sevilen ve kendini kanıtlayan modeli Stonic ise eylül ayı boyunca 50 bin TL’ye 18 ay boyunca yüzde 0,89 faiz fırsatıyla satışa sunuluyor.

Kia Kampanya
Vade ve Faiz Avantajlarını Kaçırmayın

KIA Eylül Kampanyası oldukça cazip. Ceed, eylül sonuna kadar 70 bin TL’ye 18 ay boyunca %0,89 faiz fırsatıyla sunuluyor. 

Makyaj operasyonu geçiren yeni donanımlı Rio ise 50 bin TL’ye 18 ay boyunca yüzde 0,89 faizle satışa sunuluyor.

ModelYakıtSatış Fiyatı
CEED 1.4L 100 PS ManuelBenzin180.900 TL
CEED 1.4L 100 PS ManuelBenzin183.900 TL
CEED 1.6L 115 PS DCT (Otomatik)Dizel329.900 TL

A segmentinin önde gelenlerinden Picanto ise eylül ayına özel 40 bin TL’ye 18 ay boyunca yüzde 0,89 faiz fırsatıyla müşterilere göz kırpıyor. 

Bongo, eylül sonuna kadar 40 bin TL’ye 12 ay boyunca yüzde 0 faizle KIA yetkili satıcılarında tüketicileri bekliyor. Yüksek yük kapasitesi, güçlü motor seçeneği ve aerodinamik tarzıyla özellikle küçük işletmelerin ilgisini çekiyor.

Kia Kampanya

Bütçeye Uygun Fırsatlar

KIA, tüketicilerin tercih edeceği finans kuruluşuna göre alternatifli ödeme vadeleri sunmaya devam ediyor.

KIA sahibi olmak isteyenler ödeme planını Koç Finans kanalı üzerinden yaparak ertelemeli ödeme kampanyasından yararlanabiliyor ve ödemeye Nisan 2021’de başlıyor.

KIA’nın hafif ticari aracı Bongo’da ise Garanti Bankası’nın yılda bir kez ödemeli kredi fırsatı sunuluyor.

Garanti Bankası veya Teb Cetelem’i tercih edenler ise taksit ödemelerini öteleyerek ödemeye Aralık ayında başlayabiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu