2020 Model ArabalarElektrikli ArabalarFoto GaleriHaberlerKiaYeni Araba Modelleri

Kia XCeed Crossover, Cenevre Motor Show’da Tanıtılacak

Kia XCeed crossover, Cenevre’de Cenevre Motor Show’da tanıtılacak. Koreli marka ayrıca tamamen elektrikli yeni konseptini de tanıtacak.

“Kalp atışlarını hızlandırmak için” mottosuna sahip konsept Kia henüz adlandırılmadı.Kia’nın Frankfurt’daki tasarım merkezinde tasarlanan konsept elektrik otomobilin geleceğine olan inancı sağlamlaştırıyor.

kia

kia

Kia logosu ön kısımda aydınlatmalı olarak yer alıyor. Ön kısmın özgün bir aydınlatma şekline sahip olduğu görülüyor. LED şerit, farların parçası olan iki yatay LED üniteyi çevreliyor. Arka aynaların yer alan küçük kameralar, oyuntulu kaput ve geniş tekerlek kemerleri bulunuyor.

Güçlü bir performans vaadi olan araç için firma “Hızlandığınızda tüyleriniz diken diken olacak.” açıklamasıyla dile getiriyor. Motor serisinde yeni Ceed’de bulunan seçeneklerin bulunması yüksek ihtimal. 1.0 litre üç silindirli ve 1.4 litre benzinli motorlar 118 PS (87 kW) – 138 PS (101 kW) aralığında güç çıkışlarıyla seride yer alabilir. 1.6 litre dizel motorun ise 114 PS (84 kW) güç çıkışıyla gelmesi bekleniyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu