LamborghiniTeknolojiYeni Araba Modelleri

Lamborghini Sanal Spor Otomobilini Tanıttı – Yine İkonik Bir Tasarım Ortaya Çıktı

Automobili Lamborghini S.p.A. Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Stefano Domenicali konuyla ilgili şöyle konuştu: “Lamborghini çok genç bir marka ve bu yüzden, bugün en yeni sanal vizyonumuzu gerçek bir model şeklinde sunuyoruz. Bu otomobilin genç nesil yarış oyunu ve süper spor otomobil tutkunlarının keyif duyacağı oldukça fütüristik ve havalı bir tasarıma sahip olduğunu düşünüyoruz.”

Lambo V12 Vision GT’nin Sant’Agata Bolognese’deki Lamborghini Centro Stile tarafından tasarlanmış olan model çok fazla ilgi çekti. Tasarım dilinin potansiyelini çok geleceğe dönük tasarlayan Lamborghini tasarım dna’sını yepyeni bir boyuta taşıyor. Yarış oyunu için tasarlanan tek kişilik kabini bulunan araç yine Lamborghini ikonikliğini taşıyor.

Lamborghini

Centro Stile Başkanı Mitja Borkert, otomobille ilgili şu yorumda bulundu: “Lambo V12 Vision Gran Turismo ve fütüristik hedefleri hususunda ultra hevesli genç hayranlar ve oyuncular için en üst düzey sanal otomobilin tasarlanması için yaratılmıştır. “Bu otomobil Lamborghini’deki tasarım dehalarına kanatlarını açıp tüm Lamborghini otomobillerinde olduğu gibi yalnızca herkesin dönüp bakmasını sağlayıp en iyi sürüş deneyimini sunmakla kalmayan, aynı zamanda hafif malzemeler ve hibrit otomobillere geçiş alanı başta olmak üzere Lamborghini’nin gelecekteki teknolojilere yönelik ilerlemesini de yansıtan bir otomobili görselleştirme fırsatı sunmuştur.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı