2019 Model ArabalarElektrikli ArabalarFoto GaleriHaberlerHibrit OtomobillerLexusYeni Araba Modelleri

Lexus LC 500h Barcelona’da Ortaya Çıktı

Lexus, 2019 Barselona Otomobil Fuarı’nda LC 500h ‘Matte Prototype’ ismiyle amiral gemisi coupe modelinin yeni bir prototipini ortaya çıkardı.

Lexus markasının yenilikçi ve teknolojik siması olan bir başka model olan 500h, farklı yüzeyler ve özel renkler kullanıyor. Prototipte kullanılan ‘Uzay turuncusu’ adı verilen renk için, bulutsuz bir gün batımında güneşe bakıldığında görülen turunu tonlardan esinlenilmiş.

Lexus

Lexus

Lexus

21 inç yarı mat siyah jantlar, karbonfiber tavan, mat bir boyayla tamamlanarak LC 500h’nin daha sıra dışı görünmesini sağlıyor. LC 500h’nin kabininden, gösterge paneline, direksiyonundan kapı panellerine görmek mümkün.‘Uzay turuncusu’ renk teması aracın her yerini kaplamış.

Lexus’un gelişmiş kendi kendini şarj eden hibrit sistemiyle kombine edilen LC 500h ‘Matte prototype’, Lexus’un kendi kendini şarj eden hibrit teknolojisi, LC 500h’nin sürüş sırasında şarj kablosu gerektirmeden şarj edilmesini sağlıyor. Lexus’un hibrit teknolojisi, konforlu sürüş, verimlilik ve düşük yakıt tüketimi imkanı sağlıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı