HaberlerLotus

Lotus Caddebostan’da Yeni Showroom Açtı

Lüks otomobil segmentinin önde gelen temsilcilerinden bir tanesi olan Lotus, Caddebostan’da bir showroom açtı.

Royal Motors’un yeni markası olan Lotus Cars Türkiye, Ortadoğu ortaklığı ve Lotus Cars’ın bölgedeki distribütörlüğü ile birlikte Türkiye’deki lüks otomobil tutkunlarına bu lüks markanın modellerini yakından görme ve deneme fırsatı vermiş oldu.

Lotus Caddebostan showroomunun açılışında konuşan Royal Motors Yönetim Kurulu Üyesi Hilal Aysal;

“Dünya ünlü otomobil markası Lotus’un Türkiye pazarında temsilciliğini yapmaktan dolayı heyecan ve gurur duyuyoruz. Otomotiv sektöründe donanımlı bilgi birikimi ve deneyimlerimiz ile müşteri memnuniyetimizi merkezimize aldık. Bu yeni showroom Lotus markasının Türkiye pazarına dönüşünü temsil ederken Royal Motors’un ürünlerine en iyi kalitede destek sağlayacaktır. Uzun vadeli ortaklık ve başarıdan umutluyuz.’’ şeklinde konuştu.

Açılışta söz alan bir başka isim olan Lotus Ortadoğu Bölge Müdürü Jonathan Stretton ise şunları kaydetti:

“Royal Motors Lotus’un bu pazarda genişlemesinde yapılan önemli bir ataktır. Royal Motors ile işbirliği yapmaktan ve Lotus spor arabalarını Türkiye pazarında tanıtımından hoşnutuz. Lotus her daim kurucusu olan Colin Chapman’ın geride bıraktığı marka mirasına bağlı kalarak ilerledi. Son yetmiş yıldan beri spor arabalarda gerek tasarım gerekse üretimde kalıcı izler bırakmayı başardı. Eklemli alüminyum şasimiz, güçlü, sert, güvenli ve hafiftir ve öncü olmayı başarmıştır. Bu şasi rakiplerimize kıyasla farkımızı ortaya koyduğumuz özelliklerden bir tanesidir. Nitekim bu şasi rakipler tarafından kopyalanmaya çalışılsa da bizimkine kıyasla bir ilerleme kaydedememiştir.”

Marka kültüründen dolayı haklı bir gurur duyan Lotus, kenar kesim tasarımları ile kullanıcılarına benzersiz bir deneyim vermeyi amaçlayarak bir İngiliz otomobil markasının becerisini ortaya koyuyor. Yalnızca araba kullanma deneyimini ve müşteri memnuniyetini merkeze alan Lotus, Royal Motors çatısı altında aynı zamanda dünyanın en prestijli araba markalarından bir tanesi olan Rolls-Royce Motors Cars’ın da Türkiye distribütörlüğünü de yapmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu