2022 Model ArabalarAraba FiyatlarıHaberlerMazda

Mazda CX 5 Tanıtıldı – Fiyatı Ne Olacak?

Mazda CX 5 Tanıtıldı. Mazda CX 5 2022 yılında satışa çıkarılacak olan en iddialı Mazda araç modelleri arasında yer alıyor. Üst düzey ve yeni nesil özelliklerin yer alacağı bu araç, yüksek performansıyla sürücülerin fazlasıyla dikkatini çekecek. Tanıtımı 2021 yılında yapılan 2022 Mazda CX 5 serisi, dört teker çekiş sistemine sahip olmasıyla da kullanıcılarını memnun edecek.

Mazda CX 5 Tanıtıldı

Mazda CX 5 Tanıtıldı. Kodo tasarıma sahip olan bu araç, güncellenen ve iyileştirilen birçok özelliği bünyesinde barındırıyor. Bunlardan en iyisi de araç tasarımında yapılan iyileştirmeler. Peki Mazda CX 5 fiyatı ne olacak? Mazda CX 5 ne zaman satışa çıkıyor? Mazda CX 5 özellikleri neler? Mazda CX 5 Tanıtıldı. Tüm bu soruların cevaplarını Araba Fırsatları olarak sizin için araştırdık. Siz de bu soruların cevaplarına ve daha fazlasına ulaşmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz…

Mazda CX 5 Fiyatı Ne Olacak?

2021 yılının sonlarına doğru tanıtımı gerçekleştirilen ve tüm özellikleri piyasaya tanıtılan Mazda CX 5 2022 yılının ilk aylarında satışa çıkacak. Yeni yılda satışa çıkacak olan bu aracın fiyatları da şimdiden tüm otomobil tutkunları tarafından merak edilmeye başlandı.

Mazda CX 5 Tanıtıldı. Mazda CX 5 henüz Türkiye’de çıkıp çıkmayacağı kesinleşmemiş araçlar arasında yer alıyor. Bu sebeple aracın Türkiye fiyatları hakkında tahmin yapmak pek de mümkün değil. Ancak Mazda’nın yeni aracı CX 5’in Amerika fiyatı 25.900 dolar.

Mazda CX 5 Özellikleri Neler?

Mazda CX 5 sadece uygun fiyatıyla değil aynı zamanda yeni nesil özellikleriyle sürücüleri ve araç severleri memnun etmeyi başarıyor. Üst düzey performansa sahip olacağı kesinleşen bu aracın ön plana çıkan ilk özelliği yeni nesil tasarımı. Büyük egzoz çıkışları, yenilenmiş bagaj kapağı, daha şık tampon ve yenilenmiş aydınlatma sistemi bulunan bu araç aynı zamanda 12 cm alaşımlı jantlara sahip.

Mazda CX 5 Tanıtıldı. Aracın teknik özellikleri arasında dikkat çekenlerden biri de beygir gücü. 187 beygir gücüne sahip olan bu yeni Mazda CX 5, 252 nm tork gücüne sahip. Ayrıca 2.5 litrelik dört silindirli motora sahip olan bu araç teknik özellikleriyle de sürücüleri memnun etmeyi başaracak.

Resmi Genel Özellikler

“GÜ­VENLİ HAKİMİ­YET
Mazda CX 5 Tanıtıldı. En son Skyactiv Teknolojisini kullanan yenilikçi G-Vectoring Kontrolü Plus çok daha akıcı bir sürüş için iyileştirilmiş şasiyle her türlü sürüş durumunda dengeyi daha da artırmak üzere geliştirildi. Kullanım özelliği üst düzeyde kontrol duygusuna ve Jinba Ittai adı verilen otomobille bütünleşme hissine yönelik olarak güven verici ve öngörülebilir hale geldi.

SAF LÜKSÜ YANSITAN BİR İÇ TASARIM
Mazda CX-5 baştan sona sofistike, orta boy SUV modelimizdir. İnsan odaklı kabin, büyüleyici ahşap panellerinden yumuşak Nappa deri koltuklara kadar KODO Tasarımının her detayında lüks ve kalite duygusu sunar. Ayrılmak istemeyeceğiniz bir kabin.

HERKES İÇİN KE­YİF, GÜ­VENLİK VE KONFOR SUNAR
Mazda CX-5 bakışları üzerinde toplayan en son ve en gelişmiş i-ACTIVSENSE güvenlik teknolojilerini, daha akıcı bir sürüş için iyileştirilmiş süspansiyonu, MZD Connect akıllı telefon bağlantısını ve çarpıcı 19 inç alaşım jantları içerir. Keyfin yeni tanımına hoş geldiniz.

ÖDÜLLER
Mazda CX-5 ile tasarım, teknoloji ve kullanım konusunda sürüş deneyimini mükemmel hale getirmeyi başardık. Ödüllerimiz de bu başarının göstergesi olmakla beraber bununla da yetinmiyoruz. Otomobillerimizi geliştirmeye devam ediyoruz çünkü günün sonunda bizim önemli olan sizin mutluluğunuz.

İ-AWD TEKNOLOJİSİ
Geleneksel dört tekerlekten çekiş her zaman yeterli değildir. i-ACTIV Dört Tekerlekten Çekiş sistemimiz saniyede 200 kez çalışan 27 sensör yardımıyla Mazda CX-5 için en zorlu koşullarda mükemmel yol tutuşu sağlar. Sistem yol koşullarını, sıcaklığı, fren yapma ve hızlanma şeklinizi ve diğer faktörleri izleyerek ihtiyaç duyduğunuz çekişi tam ihtiyaç duyduğunuz zamanda sunar.

GELECEĞİN MOTORU
Mazda’nın yenilikçi ve sorumluluk sahibi motor teknolojisi sayesinde geleceğe güvenle bakabilirsiniz. Motorlarımız 2019’da yürürlüğe giren EURO 6d-Temp gibi standartlarla uyumludur. Bu teknoloji standart olarak sunulur.

Mazda Connected Services 7 , mobil cihazınızdaki MyMazda Uygulaması aracılığıyla aracınızın sağlık durumu raporuna erişmenizi, motoru çalıştırmanızı, kapıları uzaktan kilitlemenizi ve açmanızı ve daha fazlasını sağlar.

CX-5, mevcut ısıtmalı ön ve arka koltuklar ve Caturra Kahverengi Nappa deri gibi doğal malzemeler ve hakiki katmanlı ahşap kaplama ile sizi konfor ve incelikle çevreler. Ve Mazda Connect™ Bilgi-eğlence Sistemi 6 , gelişmiş bir sürüş deneyimi için daha büyük 10,25 inç tam renkli ekrana sahiptir.

Her Mazda CX-5 , çarpışmaları önlemek veya bunların etkisini azaltmak için sizi tehlikeler konusunda uyarmaya yardımcı olan bir dizi standart özellik dahil i-Activsense ® güvenlik teknolojisi ile donatılmıştır .

CX-5’iniz ve akıllı telefonunuz arasındaki kusursuz bağlantı sayesinde daha kişiselleştirilmiş bir sürüş deneyiminin keyfini çıkarın.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu