2018 Model ArabalarAraba VideolarıFoto GaleriHaberlerMcLarenYeni Araba Modelleri

McLaren 720S Spider ile İlgili Yeni Duyumlar Geldi

McLaren önümüzdeki ay yeni bir model tanıtacağını duyurdu. McLaren 720S Spider olduğu tahmin edilen bu model 8 Aralık’ta tanıtılacak.

mclaren-720s

İngiliz markası yeni modeliyle ilgili bir teaser görüntüsü paylaştı ve yeni modelin 8 Aralık’ta tanıtılacağını resmen duyurdu. Teaser görüntüsünde yer alan aracın 720S ile büyük benzerlikler taşıması, akıllara tanıtılacak modelin 720S Spider olması ihtimalini getirdi.

https://www.youtube.com/watch?v=nO1CFFFgHLA

McLaren’in tanıtılacak olan yeni süper otomobili, markanın 2,1 milyon dolarlık iş planı altında yer alan bir proje. Ayrıca şirket 2025 yılına kadar 18 yeni model ve varyasyonunu piyasaya sürmeyi de planlıyor. Bu plan kapsamında ortaya çıkan ilk model, şirketin Ultimate Serisi ailesine geçen ay katılan Speedtail ‘Hyper-GT’ oldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

720S Spider’ın yaklaşık 700 beygir gücünde olması ve 4.0 litrelik V8 motoruyla 770 Nm tork üretmesi bekleniyor. Ayrıca süper otomobilin 0’dan 100 km/s hıza ulaşmasının 3.0 saniye sürmesi ve aracın maksimum hızının 300 km’s olması bekleniyor.

Ne yazık ki 720S Spider’ı ne zaman görebileceğimiz hakkında henüz bir ayrıntı yok. Henüz geliştirme aşamasında ve casus çekimleri yok. McLaren, bu tasarım markalarını Şubat 2017’de yayınladı, ancak Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi bunları yakın zamana kadar yayınlamadı. 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu