2022 Model ArabalarAraba FiyatlarıAraba KampanyalarıElektrikli ArabalarGündemHaberlerMercedesTeknoloji

Mercedes-Benz Mayıs Kampanyaları

Mercedes-Benz Mayıs Kampanyaları ile Yeni Mercedes-Benz CLS Mayıs ayı kampanyası ile fırsat sezonunu açıyor.

Yeni Mercedes-Benz CLS, %1,83’ten başlayan faiz oranları ve 36 aya kadar vade imkanıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca kilometre sınırı olmadan 4 yıl boyunca ücretsiz garanti fırsatı da bulunuyor.

Mercedes-Benz Mayıs Kampanyaları

Kampanyada belirtilen %1,83 faiz oranı, CLS modelinde Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde 700.000 TL’ye kadar kredi kullanımında ve 12 ay vadede geçerlidir. Kredi tutarına kasko kredisi dahildir. Kampanya 31.05.2022’ye kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir. Kredi Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. kredi başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir.

Yeni Mercedes-Benz EQS Mayıs ayı kampanyası

Mayıs ayında Yeni Mercedes-Benz EQS %1,83 faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkanlarıyla Mercedes-Benz bayilerinde satışa sunuluyor. Kilometre sınırı olmadan 4 yıl boyunca ücretsiz garanti fırsatından yararlanabilirsiniz.

%1,83 faiz oranı, EQS modelinde Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde 1.350.000 TL’ye kadar kredi kullanımında ve 12 ay vade seçeneklerinde geçerlidir. Kredi tutarına kasko kredisi dahildir. Kampanya 31.05.2022’ye kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir. Kredi Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. kredi başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir.

Yeni Mercedes-Benz EQA Mayıs ayı kampanyası

Tamamen elektrikli Yeni Mercedes-Benz EQA, Mayıs ayına özel %1,83’ten başlayan faiz oranları ve 36 aya kadar vade imkanıyla Mercedes-Benz bayilerinde müşterilerin beğenisine sunuluyor.

İlgili kampanya dahilindeki %1,83 faiz oranı, EQA modelinde Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde 350.000 TL’ye kadar kredi kullanımında ve 12 ay vadede geçerlidir. Kredi tutarına kasko kredisi dahildir. Kampanya 31.05.2022’ye kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir. Kredi Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. kredi başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir.

Yeni Mercedes-Benz EQB Mayıs ayı kampanyası

Mercedes EQ2’dan Yeni Mercedes-Benz EQB, Mayıs ayına özel %1,83’ten başlayan faiz oranları ve 36 aya kadar vade imkanıyla Mercedes-Benz bayilerinde.

Kampanyada belirtilen %1,83 faiz oranı, EQB modelinde Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde 350.000 TL’ye kadar kredi kullanımında ve 12 ay vadede geçerlidir. Kredi tutarına kasko kredisi dahildir. Kampanya 31.05.2022’ye kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir. Kredi Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. kredi başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir.

Yeni Mercedes-Benz EQE Mayıs ayı kampanyası

Mercedes-Benz Mayıs Kampanyaları ile Yeni Mercedes-Benz EQE, Mayıs ayına özel %1,83’ten başlayan faiz oranları ve 36 aya kadar vade imkanıyla Mercedes-Benz bayilerinde.

İlgili kampanya dahilindeki %1,83 faiz oranı, EQE modelinde Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde 400.000 TL’ye kadar kredi kullanımında ve 12 ay vadede geçerlidir. Kredi tutarına kasko kredisi dahildir. Kampanya 31.05.2022’ye kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir. Kredi Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. kredi başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir.

Yeni Mercedes-AMG GT 4-Kapı Coupe kampanyası

Yeni Mercedes-AMG GT 4-Kapı Coupe, %1,83 faiz oranı ve 36 ay vadeyle Mercedes-Benz bayilerinde. Ayrıca kilometre sınırı olmadan 4 yıl boyunca ücretsiz garanti fırsatı da bulunuyor.

Mercedes-Benz Mayıs Kampanyaları ile % 1,83 faiz oranı, AMG GT 4-Kapı Coupe modelinde Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde 1.350.000 TL’ye kadar kredi kullanımında ve 12 ay vade seçeneklerinde geçerlidir. Kredi tutarına kasko kredisi dahildir. Mercedes-Benz Mayıs Kampanyaları için kampanya 31.05.2022’ye kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir. Kredi Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. kredi başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir.

Yeni Mercedes-Benz C-Serisi kampanyası

Yeni Mercedes-Benz C-Serisi, Mayıs ayına özel %1,83’ten başlayan faiz oranları ve 36 aya kadar vade imkanıyla Mercedes-Benz bayilerinde müşterilerini bekliyor. Ayrıca kilometre sınırı olmadan 4 yıl boyunca ücretsiz garanti fırsatından yararlanabilirsiniz.

Mercedes-Benz Mayıs Kampanyaları ile % 1,83 faiz oranı, C-Serisi’nde Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde 350.000 TL’ye kadar kredi kullanımında ve 12 ay vadede geçerlidir. Kredi tutarına kasko kredisi dahildir. Kampanya 31.05.2022’ye kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir. Mercedes-Benz Mayıs Kampanyaları için kredi Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. kredi başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir.

Yeni Mercedes-Benz GLA kampanyası

Yeni Mercedes-Benz GLA, Mayıs ayına özel %1,83’ten başlayan faiz oranları ve 36 aya kadar vade imkanıyla Mercedes-Benz bayilerinde. Kilometre sınırı olmadan 4 yıl boyunca ücretsiz garanti fırsatı.

İlgili kampanya dahilindeki %1,83 faiz oranı, GLA modelinde Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde 350.000 TL’ye kadar kredi kullanımında ve 12 ay vadede geçerlidir. Kredi tutarına kasko kredisi dahildir. Kampanya 31.05.2022’ye kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir. Kredi Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. kredi başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir.

Yeni Mercedes-Benz GLB kampanyası

Yeni Mercedes-Benz GLB, Mayıs ayına özel %1,83’ten başlayan faiz oranları ve 36 aya kadar vade imkanıyla Mercedes-Benz bayilerinde. Ayrıca kilometre sınırı olmadan 4 yıl boyunca ücretsiz garanti fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kampanyada belirtilen %1,83 faiz oranı, GLB modelinde Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde 350.000 TL’ye kadar kredi kullanımında ve 12 ay vadede geçerlidir. Kredi tutarına kasko kredisi dahildir. Kampanya 31.05.2022’ye kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir. Kredi Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. kredi başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir.

Yeni Mercedes-Benz GLC kampanyası

Mercedes-Benz Mayıs Kampanyaları ile güçlü karakteri ve etkileyici performansıyla Yeni Mercedes-Benz GLC ve GLC Coupe, Mayıs ayına özel %1,83’ten başlayan faiz oranları ve 36 aya kadar vade imkanıyla Mercedes-Benz bayilerinde satışa sunuluyor. Kilometre sınırı olmadan 4 yıl boyunca ücretsiz garanti fırsatından yaralanabilirsiniz.

%1,83 faiz oranı, GLC ve GLC Coupe modellerinde Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde 400.000 TL’ye kadar kredi kullanımında ve 12 ay vadede geçerlidir. Kredi tutarına kasko kredisi dahildir. Kampanya 31.05.2022’ye kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir. Mercedes-Benz Mayıs Kampanyaları için kredi Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. kredi başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir.

Yeni Mercedes-Benz A-Serisi kampanyası

Yeni Mercedes-Benz A-Serisi, %1,83’ten başlayan faiz oranları ve 36 aya kadar vade imkanıyla Mercedes-Benz bayilerinde. Ayrıca kilometre sınırı olmadan 4 yıl boyunca ücretsiz garanti fırsatı da bulunuyor.

İlgili kampanya dahilindeki %1,83 faiz oranı, Yeni Mercedes-Benz A serisi ve A Sedan modellerinde Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde 300.000 TL’ye kadar kredi kullanımında ve 12 ay vadede geçerlidir. Kredi tutarına kasko kredisi dahildir. Kampanya 31.05.2022’ye kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir. Kredi Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. kredi başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir.

Yeni Mercedes-Benz B-Serisi kampanyası

Yeni Mercedes-Benz B-Serisi, %1,83’ten başlayan faiz oranları ve 36 aya kadar vade imkanlarıyla Mercedes-Benz bayilerinde. Kilometre sınırı olmadan 4 yıl boyunca ücretsiz garanti.

Mercedes-Benz Mayıs Kampanyaları ile % 1,83 faiz oranı, Yeni Mercedes-Benz B-Serisi modelinde Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde 300.000 TL’ye kadar kredi kullanımında ve 12 ay vadede geçerlidir. Kredi tutarına kasko kredisi dahildir. Kampanya 31.05.2022’ye kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir. Kredi Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. kredi başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir.

Yeni Mercedes-Benz E-Serisi kampanyası

Yeni Mercedes-Benz E-Serisi Sedan, Mayıs ayına özel %1,83’ten başlayan faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkanıyla Mercedes-Benz bayilerinde müşterilerini bekliyor.

Kampanyada belirtilen %1,83 faiz oranı, E-Serisi’nde Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde 400.000 TL’ye kadar kredi kullanımında ve 12 ay vadede geçerlidir. Kredi tutarına kasko kredisi dahildir. Kampanya 31.05.2022’ye kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir. Kredi Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. kredi başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir.

Yeni Mercedes-Benz G-Serisi kampanyası

Mercedes-Benz Mayıs Kampanyaları ile Yeni Mercedes-Benz G-Serisi, Mayıs ayına özel %1,83’ten başlayan faiz oranları ve 36 aya kadar vade imkanıyla Mercedes-Benz bayilerinde. Kilometre sınırı olmadan 4 yıl boyunca ücretsiz garanti.

İlgili kampanya dahilindeki %1,83 faiz oranı, G-Serisi’nde Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde 1.350.000 TL’ye kadar kredi kullanımında ve 12 ay vade seçeneklerinde geçerlidir. Kredi tutarına kasko kredisi dahildir. Kampanya 31.05.2022’ye kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir. Kredi Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. kredi başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir.

Yeni Mercedes-Benz S-Serisi kampanyası

Yeni Mercedes-Benz S-Serisi, %1,83’ten başlayan faiz oranları ve 36 aya kadar vade imkanlarıyla Mercedes-Benz bayilerinde. Kilometre sınırı olmadan 4 yıl boyunca ücretsiz garanti fırsatından yararlanabilirsiniz.

Mercedes-Benz Mayıs Kampanyaları ile % 1,83 faiz oranı, S-Serisi modelinde Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde 1.350.000 TL’ye kadar kredi kullanımında ve 12 ay vade seçeneklerinde geçerlidir. Kredi tutarına kasko kredisi dahildir. Kampanya 31.05.2022’ye kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir. Kredi Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. kredi başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir.

*Bireysel başvurularda kullanılabilecek maksimum kredi tutarı 400.000 TL’ye kadar olan otomobil fiyatlarının %70’i ve 48 ay vade, 400.001 TL-800.000 TL arasında olan otomobil fiyatlarının %50’si ve 36 ay vade, 800.001 TL-1.200.000 TL arasında olan otomobil fiyatlarının %30’u ve 24 ay vade, 1.200.001 TL-2.000.000 TL arasında olan otomobil fiyatlarının %20’si ve 12 ay vadedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu