HaberlerMercedesYeni Araba Modelleri

Mercedes-Benz Yeni E-Serisi Cabriolet Geliyor

Yeni Mercedes-Benz E Serisi Cabriolet modelinin üretimine başlandı. Merakla beklenen bu model yakında bayilerde görülmeye başlanacak.

Mercedes-Benz, Cabriolet ile yeni E-Serisi ailesini sedan, station, coupe ve All-Terrain modellerin ardından tamamlıyor. Nitekim yeni Cabriolet Mercedes’in üretimine markanın Almanya-Bremen’deki fabrikasında başlandı. Markanın buradaki fabrikası 12.500 çalışanı ile  sedan, station, coupe ve cabriolet versiyonları ile C-Serisi’ni, E-Serisi’nin coupe ve cabriolet versiyonlarını, ayrıca GLC, GLC Coupe, SLC ve SL modellerinin üretimlerini de gerçekleştiriyor.

”Üst Seviye Çeşitlilik ve Esnekliğin Bir Kanıtı”

Yeni Cabriolet’in üretimi hakkında konuşan Mercedes-Benz Yönetim Kurulu Üyesi Markus Schafer, Yeni E-Serisi Cabriolet modelinin geniş yelpazedeki donanım seçenekleri ile bugün Mercedes’in fabrikalarında uyguladığı çeşitlilik ve esnekliğin bir göstergesi olarak tanımlıyor. Mercedes-Benz marka otomobillerin üretim planında maksimum esnekliği en önemli başarı etmenlerinden bir tanesi olarak tanımlayan Schafer, Bremen fabrikasının güçlü ekibi ve yılların getirdiği deneyim ile küresel üretim ağındaki standartları belirlediğini söylüyor.

Siparişe Açıldı

Alman marka Mercedes-Benz, yeni E-Serisi Cabriolet modelini siparişlere açtı. Bu modelin giriş seviyesindeki fiyatı ise 54.228.30 euro olarak belirlendi. Cabriolet’in giriş seviyesi ise 184 hp 2.0 litre benzinli motorlu E200 versiyonudur.

25. Yıl Dönümü Paketi

Mercedes tutkunları diğer yandan 25. yıl dönümüne özel oluşturulan özel bir paketi de satın alabiliyorlar. Bu pakette otomobile geniş opsiyonel özellikler ve görsel geliştirmeler dahil ediliyor.

Cabriolet ile E-Serisi ailesini tamamlayan Mercedes-Benz’in bu modeli Türkiye pazarına sunuş tarihi ise netlik kazanmadı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu