2020 Model ArabalarHaberlerMercedesYeni Araba Modelleri

Mercedes SL Roadster Görüntülendi -Mercedes SL Roadster’ın Casus Fotoğrafı ve Test Sürüşü Görselleri Geldi

Mercedes SL Roadster Görüntülendi. Yeni SL’in, selefindeki kumaş tavanı geride bırakarak sert tavan sistemi ile gelmesi bekleniyor. İddialara göre aracın 2+2 koltuk düzenine sahip bir seçeneği de satışa sunulacak. Şimdilik doğrulanmayan bu iddialara nazaran, aracın orijinal 300 SL’den esinleneceği resmen açıklanmış durumda.

Mercedes SL

Yeni nesil AMG GT’ye de bir hayli yakın olarak geliştirilen roadster AMG tarafından titizlikle saklandı. Yani yeni SL Serisi’nin de benzer motor seçenekleri ile satışa çıkacağı konuşuluyor. Roadster modelin seçenekleri arkadan itişli SL 43’ten başlayacak ve hibrit bir 4.0 litrelik V8 kullanacağı iddia edilen SL 73e 4Matic’e kadar uzanacak.

Mercedes SL Roadster Görüntülendi. Yeni nesil Mercedes-Benz SL Serisi’ni üretim gövdesi ile ilk kez 2020 yılının ilk günlerinde görme fırsatımız olmuştu. Aradan geçen yedi ay boyunca çeşitli testlere tabi tutulan araç, tekrar karşımızda. Alman üretici geliştirme sürecinde önemli adımlar kaydettiği modeli sonunda yoğun yol testlerine tutmaya hazırlanıyor.

Mercedes SL

Mercedes’in performans kanadı AMG tarafından yürütülen geliştirme sürecinin ardından aracın AR&GE testlerinin de devam ettiğini açıklayan Stuttgartlı, Avrupa sokaklarında yeni nesil spor modeli test etmeye başladı. Casus fotoğraflarda aracın kamuflajının altındaki metalik deriyi atletik olarak ortaya çıkmış görsekte hummalı bir gizlilik olduğu bariz ortada.

Mercedes SL

Aracın ne zaman tanıtılacağını şimdilik bilmiyoruz ancak araç, önümüzdeki yılın ikinci yarısında bizlere sunulacak. Model tanıtım yılında da satışa sunulacak. 

Mercedes SL Roadster hakkında teknik bilgiler verelim. 
  • PRE-SAFE® sistemi
  • Aktif Mesafe Yardımı DISTRONIC
  • LED Akıllı Işık Sistemi
  • Aktif Fren Yardımı

Önceki nesline göre yaklaşık 300 lbs daha hafif olan 2020 SL’nin sofistike gövde yapısı neredeyse tamamen döküm, soğutulmuş döküm, hidroform ve ekstrüde alüminyumdan yapılmıştır. % 20 daha fazla sertlik ile teraziyi daha fazla güvenlik, konfor ve en önemlisi atletik performans lehine yönlendirir.

Aktif Mesafe Yardımı DISTRONIC®, SL teknolojisinin her yolculuğunuzu kolaylaştırmasının yalnızca bir yoludur. Kamera, radar ve diğer sensörlerden oluşan bir ağ, tehlikeye girmeden sizi tehlikeden kurtarmanıza yardımcı olabilir.

Mevcut AIRSCARF® sisteminden teknolojik olarak ileri ancak geleneğe dayanan açık hava tutkusu her mevsimde bu hevesi yaşatmak için özellikle hazırlandı. Klasik iki koltuklu kokpit yolcularını severek kucaklıyor. Eşsiz sürüş keyfini katlıyor. 

Yeni Mercedes E-Serisi – Fiyatı ve Tüm Detayları Öğrenin

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu