Mercedes

Mercedes Yeni S Serisinin Detaylarını Açıklamaya Devam Ediyor

Geçtiğimiz aylarda açıklanan S serisin detayları teker teker gün yüzüne çıkıyor. Detayları zamana yayan Mercedes şirketi, Eylül ayında detaylı bir S serisi lansmanı yapmayı planlıyor. Öyle ki bu lansmanın içerisinde aracın bütün özellikleri ve fiyatı da belirtilecek. Uzun zamandan beri beklenen Mercedes Yeni S serisinin detayları ise lansmandan önce yavaş yavaş açıklanmaya başlandı. Tabii ki bu özellikler bilinmesi gereken temel özellikler. Daha detaylı özellikler ise şu an için tabii ki açıklanmadı. Bunun için lansmanı beklememiz gerekmekte. İç ve dış tasarımıyla yeni bir dönem başlatmayı planlayan S serisi, şimdiden en merak edilen modellerden birisi olmuş durumda. Dış tasarımındaki zarafetiyle birlikte bir çığır açmayı hedefleyen S serisi Eylül ayında detaylı bir şekilde tanıtılacak.

S Serisinin Açıklanan Özellikleri Neler

Yukarıda da S serisinin belli başlı özelliklerinin açıklandığını söylemiştik. Tabii ki bu özellikler lansmandan önce bilinmesi gereken temel özellikler. Daha detaylı açıklamalar Eylül’de yapılacak olan tanıtımda yapılacak. S serisinde düzeltilen özelliklerden ilki arka koltuklarda bulunan rahatlık hissi. Şüphesiz, S serisinde bulunan arka koltukların oldukça rahat olacağı şimdiden açıklandı. Özellikle beş adede kadar araba içi televizyon ve geniş kullanım alanları sayesinde Mercedes S serisi şimdiden bizleri heyecanlandırıyor. Bunun yanı sıra araba içerisinde bulunan sesli asistan daha da geliştirilerek düzenlendi. Öyle ki yenilenen sesli asistan sayesinde araba içerisinde bulunan bütün özellikler etkinleştirilebilir bir düzeyde. Bunun yanında arabanın iç ve dış tasarımında kullanılan keskin hatlar sayesinde araç daha mükemmel bir görüntüye ulaşıyor. Arabanın teknik olarak özelliklerine çok değinilmese de tasarım açısından neredeyse bütün özellikleri gün yüzüne çıkmış bir durumda. Durum böyle olunca teknik özellikler için Eylül ayındaki tanıtımı beklememiz gerekmekte.

Fiyat Bilgilendirmesi Yapıldı Mı

Şu an için böyle bir bilgilendirme söz konusu değil. Yukarıda da belirttiğimiz gibi aracın bütün özellikleri ve fiyat bilgilendirmesi Eylül ayında yapılacak olan genel tanıtımda aktarılacak. Şu anda fiyat için kesin bir bilgi olmasa da, ülkemizde bulunan kur farkı ve araçlardan alınan vergiler fiyata ekleneceğinden; aracın cep yakacağı daha şimdiden belli oluyor. 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu