2020 Model ArabalarHaberlerMiniYeni Araba Modelleri

Mini John Cooper Works GP 2020 yılında Geri Dönecek

Mini’nin efsane serisi John Cooper Works GP 2020 yılında yollara geri dönüyor.

Mini, bir süredir üretimine ara verdiği modeli John Cooper Works’ün GP versiyonunu yeniden hayata döndürüyor. Mini kullanıcılarının bir süredir merakla beklediği otomobil önümüzdeki yıllarda tekrardan caddelerle buluşacak.

Marka Jhony Cooper Works GP konseptini ilk olarak 2017 yılındaki otomobil fuarında ortaya çıkartmıştı. Henüz seri üretim modeli olmayan otomobil, karbon fiber parçalar ile desteklenecek.

2020 yılında satışa sunulacak olan model hali hazırda satılan John Cooper Works’ten daha güçlü olacak. Mevcut model 228 beygir güç üretirken GP modelinin 250 beygir seviyelerinde olacağını söyleyebiliriz. Henüz teknik detayları belli olmayan modelin 2019 yılındaki fuarda teknik detayları ortaya çıkacak.

Halihazırdaki John Cooper Works, 2,0 litre 4 silindirli TwinPower Turbo motorun ürettiği tork sayesinde 100 km/sa hıza yaklaşık altı saniyede ulaşıyor. Bir otomobilden beklentiniz hız ise MINI John Cooper Works’ün motor gücünün sunduğu yüksek performans ile kendimizi pistte hissettiğimize emin olabiliriz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu