2022 Model ArabalarAraba FiyatlarıAraba KampanyalarıGündemHaberlerMitsubishiSUV

MITSUBISHI 2023 Ocak Sıfır Araç Kampanyası

MITSUBISHI 2023 Ocak Sıfır Araç Kampanyası

Mitsubishi’den yeni yıla özel kampanya fırsatları

Mitsubishi Motors, Ocak ayında düzenlediği kampanyalarla, müşterilerine yeni yıla özel avantajlar sunuyor. Şehir içi kullanımda avantajlar sağlayan yeni özellikleri ve güncellenen tasarımıyla Mitsubishi Space Star 466.800 TL fiyatla satışa sunuluyor. Sınıfının üstünde bir iç mekan hacmi ve bacak mesafesi sunan Yeni Mitsubishi L200 752.000 TL kampanyalı başlangıç fiyatıyla Mitsubishi yetkili satıcılarında müşterilerin beğenisine sunuluyor.

MITSUBISHI 2023 Ocak Sıfır Araç Kampanyası

Mitsubishi Space Star kampanyası

MITSUBISHI 2023 Ocak Sıfır Araç Kampanyası ile Ocak ayında, Mitsubishi Space Star modeline 50.000 TL’ye 12 ay %0,99 faizli finansman fırsatı veya “şimdi al, Nisan’da öde” kampanyasıyla sahip olabilirsiniz. Belirtilen kampanya, 5-31 Ocak 2023 tarihleri arasında Mitsubishi Space Star 1.2 Intense CVT model araç için geçerlidir. Kampanya kapsamında, Mitsubishi Space Star model araç için 50.000 TL’ ye 12 ay %0,99 faiz kampanyası veya 3 ay ertelemeli kredi kampanyası uygulanacaktır.

Mitsubishi L200 kampanyası

MITSUBISHI 2023 Ocak Sıfır Araç Kampanyası ile Ocak ayında 100.000 TL’ye, 12 ay, %0,99 faiz oranı fırsatı veya “şimdi al, Nisan’da öde” kampanyasıyla satışa sunuluyor. Kampanya 5-31 Ocak 2023 a arasında Mitsubishi L200 araçlar için geçerlidir.

Belirtilen kampanya kapsamında 4×2 Tornado MT, 4×2 Tornado AT 4×4 Storm MT, 4×4 Tornado MT, 4X4 Blizzard AT ve 4×4 Premium AT versiyonlarında 100.000 TL’ye, 12 ay, %0,99 faiz kampanyası veya 3 ay ertelemeli kredi kampanyası uygulanacaktır.

Mitsubishi Ocak 2023 kampanya koşulları

Komisyon tutarı ödemesi TMA tarafından anlaşmalı bankaya yapılacaktır.
İki kampanya aynı anda kullanılamaz.
Kampanya kapsamında belirtilen faiz oranı, bireysel kullanıcılar için geçerlidir. Ticari kredi kullanımlarında oranlar farklılık gösterebilir.
Kampanya oranları Garanti Bankası’dan kullanılacak olan krediler için geçerlidir.
Finans kuruluşunun başvuruyu reddetmesi ve finansman sağlamamasından Temsa Motorlu Araçlar A.Ş. sorumlu değildir.
Temsa Motorlu Araçlar A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kampanya şartları çoklu araç alımlarında (özel fiyatlı) geçerli değildir.

Mitsubishi L200 Pick-Up Özellikleri

MITSUBISHI 2023 Ocak Sıfır Araç Kampanyası ile Gelişmiş özellikleriyle yeni Mitsubishi L200 Pick-Up’da da avantajlı fiyatlar uyguluyor.

MITSUBISHI 2023 Ocak Sıfır Araç Kampanyası ile Mitsubishi L200’ün yeni nesli, üretiminde temel öneme sahip “Gücün Ötesinde” vaadi doğrultusunda geliştirildi. Araca rakipleri karşısında çok daha yüksek rekabet gücü sağlayan unsurlar arasında, Dynamic Shield ön tasarım konseptinin en son halini içinde barındıran daha güçlü tasarım; arazide iyileştirilmiş performans sağlayan geliştirilmiş 4WD sistemi ve en son aktif güvenlik ve sürüş yardım sistemleri de bulunuyor. Genel olarak, yeni model, ticari kullanıcıların dayanıklılık ve güvenilirlikte talep ettiği ve bireysel kullanıcıların konfor ve sürüşte aradığı kapsamlı rötuşları sunuyor.

MITSUBISHI 2023 Ocak Sıfır Araç Kampanyası ile Yeni Mitsubishi L200, araçta “Kaya gibi sağlam” konsepti kapsamında yenilenen ve “Gücün Ötesinde” geliştirme vaadinin tüm özünü içinde barındıran, yenilenmiş bir tasarım içeriyor; bu sağlamlık ise, mühendislikte hüner ve bilgi birikimi ile destekleniyor. Aracın ön kısmı, Mitsubishi Motors’un yeni nesil “Dynamic Shield” ön tasarım konseptini içinde barındırıyor. Yüksek motor kapağı çizgisi ve daha güçlü görünen, daha yüksekteki farları, yeni modele daha güçlü ve etkileyici bir ön görünüm sağlıyor. Yeni tasarlanan ve keskin çizgilere sahip gövde hatları, genişletilmiş çamurluklar ve parlak vurgular, Mitsubishi Motors pick-up anlayışını güçlendirerek modern bir görünüm sağlıyor. Far ve tampon parçaları, güçlü tasarımın parçası haline gelerek ön ve arka tasarımları çevreliyor.

MITSUBISHI 2023 Ocak Sıfır Araç Kampanyası ile Mitsubishi L200’ün tamamen yeniden tasarlanan içi ise, düğme paneli ve hava çıkışlarını çevreleyen çerçeveler ile modern ve sağlam bir his yaratıyor. Zemin konsolu, kol dayanakları ve el freni üzerindeki yumuşak dolgu malzemeleri ve dikişler ile yüksek kaliteli bir görünüm yaratılıyor.

Mitsubishi L200 4WD

Yeni Mitsubishi L200 4WD modellerinde, her tür yol koşulu için optimum çekiş ve idare özellikleri sağlayan Super-Select 4WD veya farklı yol yüzeyleri için sürüş modları arasında geçişi sadeleştiren Easy-Select 4WD bulunuyor. Yeni sürüş modlarının eklenmesi ile, her iki 4WD sistemi de gelişmiş arazi performansı sağlıyor.

Mitsubishi L200’ün arazi performansı

Hem Super-Select hem de Easy-Select 4WD sisteminde, GRAVEL, MUD/SNOW, SAND ve ROCK (sadece 4LLc’de) modlarında yeni bir Arazi Modu kullanılıyor. Arazi Modu’na geçildiğinde, bu mod, patinajı düzenlemek ve hem tüm arazi performansını hem de çamur ve karda kendi kendine kurtulma performansını maksimize etmek için motor gücünü, güç aktarımını ve frenlemeyi kendiliğinden kontrol ediyor.

Sürücünün dik veya kaygan yokuşlardan daha güvenli ve daha emniyetli şekilde inmesine imkan vermek için, araç hızı da elektronik olarak kontrol ediliyor.

Mitsubishi L200’ün aktif güvenlik ve sürüş yardım sistemleri

Yeni Mitsubishi L200, mevcut modelin yüksek dayanıklılığa ve güvenilirliğe sahip merdiven tipli şasisi ve yüksek darbeye dayanıklı kabin yapısını korurken, sınıfının lideri gelişmiş aktif güvenlik ve sürüş yardım sistemleri de sunuyor.

-Öndeki araç ve yayaları tespit edebilen Çarpışma Engelleyici Sistem (FCM)

-Arkada veya arka çeyrekte bulunan taşıtları tespit edip duyulabilen bir alarm ve yan aynadaki yanıp sönen ışık ile sürücüyü uyararak şerit değiştirirken başka araçlara yandan çarpmayı engelleyen Kör Nokta Uyarı sistemi (LCA özellikli BSW)

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu