Uncategorized

Motorin ve Benzine Yeni Zam Geldi – Benzin Kaç TL Oldu?

Motorin ve Benzine Yeni Zam Geldi Benzin Kaç TL Oldu? Benzine ve motorine her geçen gün zam geliyor. Belirli aralıklarla indirim de yapılan bu iki yakıta son olarak geçtiğimiz gün zam kararı geldi. 1 liraya dayanan ve hatta motorinde 1 lirayı geçen zamlar petrol ofislerinde kuyruklar oluşmasına sebep oldu.

Motorin ve Benzine Yeni Zam Geldi

Ülkemizin parasının değer kaybetmesiyle birlikte kurun da her geçen gün artış göstermesi motorin ve benzin fiyatlarını da etkiledi. Özellikle son dönemde zamları takip edemeyen kişiler de motorin kaç tl? Benzin kaç tl oldu? Benzinin litresi ne kadar? Gibi sorulara cevap aramaya başladı. Tüm bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını sizler için araştırdık. Siz de benzin fiyatları ve motorin fiyatlarını öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Motorin ve Benzin Zammı Ne Zaman Geldi?

Dövizde yaşanan artışlar, ülkemizde satılan birçok ürünün fiyatının artmasına neden oluyor. Bunlar arasında benzin ve motorin gibi yakıtlar da yer alıyor. Son dönemde birçok kez zam gelen motorin ve benzin, litre fiyatı olarak adeta birbirleriyle yarışıyor.

Motorin ve Benzine Yeni Zam. Bu iki yakıta son olarak 17 Aralık 2021 tarihinde zam geldi. Gece yarısından itibaren geçerli olacak bu zamlarla hem motorin fiyatı hem de benzinin fiyatı artış gösterdi. 17 Aralık tarihinde benzine 69 kuruş zam gelirken motorine ise 1 lira 13 kuruş zam geldi.

Motorin ve Benzin Fiyatı Ne Kadar?

17 Aralık 2021 tarihinde yapılan son zammın ardından araç sahibi sürücüler hem benzinin hem de motorinin fiyatlarını merak etmeye başladı. Benzin ve motorin fiyatı her şehir ve petrol ofisi için ufak çaplı değişiklik gösterse de genel olarak aynı aralıklarda seyrediyor.

Güncel Benzin fiyatı artık litre başına 11.60 TL civarlarında olacak. Motorinde de durum çok farklı değil. Motorin güncel fiyatı 11.52 aralığında seyretmekte.

2022 Opel Grandland Türkiye’de – Fiyatları Ne Olacak?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu