2019 Model ArabalarFoto GaleriHaberlerNissanYeni Araba Modelleri

Nissan GT-R’ın Naomi Osaka için Özel Üretimi Japonya’da Duyuruldu

Nissan’ın süper otomobili ünlü tenis yıldızı Naomi Osaka ile yeni ortaklığını kutluyor. Nissan GT-R Naomi Osaka versiyonu duyuruldu.

Nissan, R35 GT-R modelinin Naomi Osaka işbirliği ile çıkacak olan sınırlı versiyonunu duyurdu. Şirketin tenis Grand Slam şampiyonu olan Naomi Osaka ile olan yeni işbirliği sınırlı sayıdaki bu model ile kutlanıyor.

Bu özel GT-R modelinden sadece 50 adet üretilecek ve Osaka tarafından seçilen benzersiz renk seçenekleriyle müşterilere sunulacak. GT-R Premium’un üç gövde rengi seçeneği bulunuyor. Bu seçenekler geceyarısı opali, parlak beyaz inci ve meteor siyah inci renkeleri olarak karşımıza çıkıyor.

Dış renklerin herhangi biriyle kombine edilebilen özel üç yeni iç mekan rengi de araçlar birlikte sunuluyor. Bu renkler bronz, siyah-kırmızı, siyah-krem ve siyah olarak karşımıza çıkıyor. Aracın diğer özellikler arasında, motor bölmesinde yer alan altın bir model numarası plakası ile birlikte LED stop lambaları ile donatılmış bir karbon-fiber arka kanat bulunmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu