HaberlerNissan

Nissan Pulsar Yeni Black Edition ile Göz Kamaştırıyor

Nissan Pulsar’a Yeni Black Edition versiyonu geliyor. Kompakt hatchback sınıfında yer alan Yeni Nissan Pulsar modeline eklenen bu yeni versiyon göz kamaştırıyor. 

Kompakt hatchback sınıfından bir otomobil almak isteyenler genellikle Volkswagen Golf, Ford Focus, Renault Megane ve Opel Astra gibi modelleri seçeneklerinde ön plana çıkarıyorlar. Ancak Nissan’ın Pulsar modeli hiç de hak etmediği bir şekilde göz ardı edilebiliyor.

Japon otomotiv devi Nissan şimdi herkese, Avrupa’nın belirli noktalarında piyasaya çıkarılan yeni Black Edition ile Pulsar’ın sınıfnda daha öne çıkmasını amaçlıyor. Nitekim Nissan’ın Pulsar modeli için yeni Black Edition’ı piyasaya sürmesinin altında yatan temel sebep ”Geniş iç hacim ve üst düzey güvenlik donanımları arayan” müşterilere hitap etmek olarak gösteriliyor.

New Pulsar Black Edition
Yeni Pulsar Black Edition

Yeni Black Edition versiyonu İtalya, İspanya ve Portekiz’de ”Acenta”, diğer pazarlarda ise ”N-Connecta” donanım seviyesini temel olarak sunuluyor. Black Edition’ın gelmesi beraberinde Pulsar modelinde yeni dış tasarım yeniliklerini de beraberinde getiriyor. Bunlar arasında dikkati ilk çeken dış tasarım özelliklerini ise; siyah yuvaları ile LED farlar, siyah yan ayna muhafazaları, 18 inç büyüklüğündeki siyah elmas kesim alaşım jantlar olarak sıralayabiliriz. Ancak bu model İspanya, Portekiz, Hollanda, Çek Cumhuriyeti ve Slovakya pazarlarından 17 inç
büyüklüğündeki jantlar ile birlikte yollara çıkacak.

Pulsar Black Edition İç Mekan


İç kabin
de bu versiyon ile gelen yeniliklere de değinecek olursak; bu yenilikleri 5 inç dokunmatik ekran, Bluetooth, DAB radyo ve USB ve AUX bağlantı noktaları, yarı deri koltuklar, renkli arka cam ve NissanConnect multimedya sistemi olarak sıralayabiliriz.

Yeni Nissan Pulsar Black Edition Motor Seçenekleri

Nissan Pulsar’ın Yeni Black Edition versiyonu, Renault-Nissan markalarının birçok otomobil modelinde de yer alan 110 hp 1.5 litre dCi dizel ve 115 hp 1.2 litre DIG-T benzinli motorlar ile birlikte gelecek.

DİĞER NISSAN HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu