Haberler

NISSAN’DA KASIM FIRSATLARI

Kasım’da Nissan Başkadır, Japon otomotiv devi Nissan, Kasım’a heyecan uyandıran bir kampanya ile “merhaba” dedi.

Nissan Intelligent Mobility özellikleriyle donatılmış modeller, benzersiz kampanyayla heyecanı yollara taşımayı sürdürüyor. Avantajlı finansman seçenekleri, Nissan bayilerinde otomobil severleri bekliyor.

NISSAN’DAN YENİ AYDA YENİ FIRSATLAR:
Nissan’ın, Kasım ayı boyunca sürdüreceği kampanya, hem sektörde hem yollarda hem de Nissan severlerde heyecan yarattı.

Nissan Intelligent Mobility özellikleriyle donatılmış modeller, Kasım ayına özel avantajlı finansman seçenekleriyle Nissan bayilerinde alıcılarını karşılıyor.

Temmuz’da tüm dünya ile aynı anda Türkiye pazarına da çıkan ve dünyanın en çok satan SUV modeli olarak kendini kanıtlamış bulunan X-Trail ile geçen ay satışa çıkan Avrupa ve Türkiye’nin en çok satan crossover modeli Qashqai, Nissan’ın liderliğini bir kez daha pekiştirdi.

QASHQAI 10 YILLIK LİDERLİĞİNİ ÖZEL FİYATLARLA KUTLUYOR
10 yıldır segmentinin liderliğini kimselere bırakmayan Qashqai, Ekim ayında görünümünü, donanımlarını ve teknolojilerini yenilemiş olarak çıkmıştı hayranlarının karşısına. Nissan, bu özel aracını, lansmana özel fiyat seçenekleri ve peşin alımlarda geçerli olan finansman opsiyonlarıyla crossover sevenlerle buluşturuyor. Yeni Qashqai, 94 bin 800 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatıyla satışa sunuluyor. Bir Qashqai sahibi olmak isteyenler, bu iddialı fiyatın yanı sıra 0 faizli, 12 ay vadeli 40 bin TL kredi imkanından da faydalanabiliyor.

NİSSAN BAYİLERİNDE UYGUN KREDİLİ FİNANSMAN AVANTAJLARI
Nissan cazip fırsatlar sunmakla kalmıyor, 60 bin TL’ye varan finansman desteği de sağlıyor. 36 aya kadar taksit seçeneği ve faizsiz kredi imkanıyla otomobil sahibi olmak isteyenlerin hayatını kolaylaştırıyor.

Kampanya boyunca,
Şehrin vazgeçilmezi Micra, 0 faiz imkanıyla 12 ay vadeli 12 bin TL;
Juke 0 faizle 12 ay vadeli 18 bin TL kredi imkanıyla satışa sunuluyor.

Dünya’nın en çok satan SUV’u X-Trail ise %0,99 faiz oranıyla 36 ay vade ile 60 bin TL’ye kadar kredi imkanıyla alınabiliyor.

Navara’da 12 ay vade ve %0,99 faiz oranıyla 60 bin TL kredi olanağı bulunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu