HaberlerNissan

NISSAN’dan UEFA Şampiyonlar Ligi Seyircilerine Büyük Sürpriz

UEFA Şampiyonlar Ligi’nin ana sponsorlarından olan Nissan, 21 Kasım’da oynanan Beşiktaş JK – FC Porto maçında, futbol severe unutulmaz bir sürpriz yaptı, 11 taraftarı sahaya çıkardı.

Nissan, maç önü seremonisinde dalgalandırılan UEFA Şampiyonlar Ligi bayrağını taşıyacak kişileri seçme hakkına sahip. 1 Kasım’da oynanan Beşiktaş JK – AS Monaco FC maçında Twitter üzerinden maç yorumu yapan 11 kişi ile doğrudan iletişime geçen Nissan, o taraftarları sahada bayrak sallamaya davet etti.

Twitter mesajlarıyla maçı adeta birer teknik direktör gibi yorumlayan taraftarlar, Nissan’dan,
“Dışarıdan kolay görünüyor değil mi? Seni bir de sahada görelim! 21 Kasım’daki Beşiktaş JK – FC Porto UEFA Şampiyonlar Ligi maç önü seremonisinde sahada bayrak sallamak için davetlimizsin!” mesajı aldı. Attıkları bir tweet ile kendilerini UEFA Şampiyonlar Ligi maçında sahanın tam ortasında bulan taraftarlar, seremoninin ardından tribünlere geçip maçı izleyerek heyecanı yaşamayı sürdürdüler.

Nissan, 2014 yılından bu yana UEFA Şampiyonlar Ligi ana sponsorlarından biri. Daha önce yaptığı sürprizlerle futbol severleri saha içinde ve tribünlerde şaşırtmayı başaran Nissan, sponsorluk kapsamında, maç önü bayrak seremonisi ve maç sonrası haftanın golü sosyal medya uygulaması dahil olmak üzere, yalnızca markaya özel sponsorluk haklarını, geçtiğimiz aylarda yaptığı anlaşma ile 2020/2021 sezonunu da kapsayacak şekilde uzatmıştı.

Sahadaki 11 taraftarın büyük heyecanına tanıklık etmek için tıklayınız…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu