2018 Model ArabalarHaberlerOpel

Opel Engelli İnsanları Unutmadı

Bu haber ise oldukça özel bir anlam taşıyor. Son zamanlarda araba piyasasında yaşanan gelişim ve yenilikler kullanıcıları memnun ederken, engelli insanlar içinde bir yenilik tasarlayan alman markası Opel ile geldi. Hem şık hem de bir o kadar özel araba modelini piyasaya sürerken gözleri bir kez daha kendisine çekti ve siyah rengin büyüsüne herkesi hapsetti.

Araba piyasasında her gün bir başka model bizlere sunulurken, yenilikler ve gelişmeler günden güne artıyor. Hem konfor, hem kalite hem görünüm hem de performans anlamında katılan her büyük değişim aynı zamanda sürücülerin de kullanım kolaylığı için tasarlanıyor. Her yapılan durum sürücülerin memnun olması ve rahat bir sürüş en önemlisi güvenli bir zeminde oluşturmak için atılıyor. Bu anlamda da yapılan projeler kimi zaman bazı kesimleri ilgilendiriyor. Engelli kişilerin trafikte daha rahat koşullarda yer alması için atak yapılan projeler ise herkesi mutlu kılıyor. Bu anlamda liderliği Opel alırken, gelişmeler şöyle devam ediyor.

Araba kullanma noktasında bedal kullanımının daha rahat durumda olmasını sağlamak için harekete geçen Opel gelişmeleri başlattı .Elle kontrol edilebilen kumandalar sayesinde de engelli insanların kolaylıkla trafiğe çıkmasını sağlamak için geliştiren teknoloji herkesi her anlamda memnun etti.

Ortaya çıkan dizayn sayesinde  gaz pedalı ortadan kalkıyor ve bazı kumanda fonksiyonları kişiselleştirilip kontroller kolaylaştırılıyor. MFD Touch adı verilen çok fonksiyonlu kumanda üzerinden sinyaller, silecekler, farlar tek noktadan kontrol edilebiliyor. Kullanıcılar böylelikle hem ergonomik, hem kullanışlı ve hem de keyifli sürüş yaparak mutlu oluyor.  Söz konusu kit Avrupa’da Astra, Cascada ve Zafir gibi modellere entegre edilebiliyor.  Daha fazla bilgi için Opel Türkiye’ye danışabilirsiniz.

Ülkelere göre değişebilen bazı durumların ayrıntılarını almak ve sağlıklı bir araba seçimini gerçekleştirmek için sizler de geç kalmadan en yakın Opel danışanına ulaşabilir ve konu ile alakalı kesin bilgileri alabilirsiniz. Güvenilir, konforlu ve kaliteli bir sürüş keyfini yaşamak herkesin hakkıdır bu anlamda da Opel’in geliştirdiği süreci takip edecek pek çok firma ile de karar aşamasına varabilirsiniz

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı