Haberler

Petrol Ofisi’nden 250 Bin TL Değerinde Yakıt Puanı Kampanyası

Akaryakıt sektörünün önde gelen firmalarından Petrol Ofisi, 50 TL’lik akaryakıt ya da otogaz alanlara 5 bin TL’lik yakıt puanı kazanma şansı veriyor.

Petrol Ofisi, kredi kartı ile araçtan inmeye gerek kalmadan yakıt satın alınımını hızlılaştıran ”Ödegeç Sistemi” ile 50 TL değerinde akaryakıt ya da otogaz alan müşterilerine 5 bin TL değerinden yakıt puanı kazanma fırsatı veriyor.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli ve Kimleri Kapsıyor?

Kampanya 20 Ocak – 20 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerliliğini korumakta olup ÖDEGEÇ üyesi olan araç sahiplerini kapsıyor. Türkiye genelinde ise1.000’in üzerindeki Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli.

Kampanya Nasıl İşliyor?

ÖDEGEÇ üyesi müşteriler bu tarihler arasında 50 TL değerinde aldığı benzin, dizel ya da otogaz için bir çekiliş hakkı kazanıyor. Kampanyanın sonunda çekilişe katılmaya hak kazanan müşteriler arasında yapılacak çekiliş sonucu 50 talihli belli olacak. Bu 50 talihli müşterinin her birine 5.000 TL değerinde yakıt puanı hediye edilecek. Toplamda ise 50 kişiye 250 bin TL değerinde yakıt puanı hediye edilmiş olunacak. Katılımcılar ödülü kazanmaları durumunda, ödülü hak edebilmeleri için Positive Card sistemindeki ad, soyad, adres ve iletişim bilgilerinin güncel olması gerekmektedir. Güncel değilse, www.positivecard.com.tr internet adresinden ya da 0800 211 02 29 ve 0555 675 55 55 numaralı Petrol Ofisi Müşteri Hizmetleri Merkezi’nden kişisel bilgiler güncellenebilir.

ÖDEGEÇ Sisteminin Avantajları

ÖDEGEÇ sistemini kullanan müşteriler bu kampanyaya katılabilme dışında avantajlara da sahip oluyor. Kullanıcılar benzin ve dizel satın alımlarında %3’lük bir indirim kazanacak. Diğer yandan araçtan inme zorunluluğu gerektirmeyen bu sistem, özellikle zorlu kış şartları için araç içindeki konforunuzu devam ettirme konusunda da yardımcı oluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu