2020 Model ArabalarHaberlerPolestarTeknolojiYeni Araba Modelleri

Polestar Precept Çıkıyor – İç Tasarım Geri Dönüştürülmüş Bileşenlerden Olacak

Polestar Precept çıkıyor. Konsepti üretme kararı alındı. Bu yılın başlarında tanıtılan modelin üretimi konusunda yaşanan çekince ortadan kalkıyor.

Pekin Otomobil Fuarı’nda konuşan Polestar CEO’su Thomas Ingenlath, halkın modeli beğendiği için konsept üretime geçirmek istediklerini açıkladı.Polestar Precept
Üretim tesisi Çin olacak. Precept’in showroomlara ne zaman geleceği bilinmiyor ancak konsept çok övülen bir avangart tasarıma sahip olacak.

Çevreci İç Tasarım

İlginç bir detayda iç tasarımın çevreci bir şekilde tasarlanacağı. Geri dönüştürülmüş plastik şişelerden, geri kazanılmış balık ağlarından ve ketenden yapılmış bileşenlerden oluşacak iç tasarımının üretimi yapılacak. Polestar Precept çıkıyor. Önemli özellikler arasında köşeli kaporta, gömme monteli kapı kolları ve arkadan menteşeli kapılar bulunuyor.

Polestar Precept

Panoramik bir cam tavan, 22 inç jantlar ve bir “SmartZone” ızgara içeriyor. Yeni ızgara geleneksel ızgaranın yerine geçecek. 

SmartZone nedir?

Radar ünitelerini, ultrasonik sensörleri ve otomobilin yarı otonom sürüş sistemi için açısı ve çözünürlüğü arttırılmış kameraları barındıran bir ızgara modeli.

Polestar Precept

Polestar performansına dair henüz bir bilgimiz yok ancak aracın yükse pil kapasitesine sahip olacağını duymuştuk. Sedan görünümle geleceğini tahmin ediyoruz.

Polestar Precept

İç mekanda dört ayrı koltuk var. Düz tabanlı bir direksiyon simidi olacak. 9 inç bir dijital gösterge paneli ve Google Assistan ile Android destekli 15 inç bilgi-eğlence sistemi de yer alıyor. 

Polestar Kim?

Polestar firması çevreci tasarımları önemsediğini ve iklim açısından nötr bir geleceğe geçişi hızlandırmak istediğini söylüyor. 

Otomotiv endüstrisinde karbon raporlaması, tedarik zinciri etiki ve izlenebilirlikle şeffaf bir hizmet anlayışı sunan firma, sıfır sera gazı emisyonu elde etmek için önemli atılımlar yapmak istiyor.

Döngüsel ekonomiyi takip ederek yeni teknolojileri ekosisteme uyumlu hale getirmeyi hedefliyor.

Aspark Owl – Dünyanın En Pahalı Elektrikli Otomobili Konumunda – Fiyatı Dudak Uçuklatıyor

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu