PorscheHaberler

Porsche yeniliklerle geliyor (porşe)

Porsche, iç ve dış renk yelpazesini genişletti, motor gücünü arttırdı.
 
Porsche, yeni model yılında yenilikler gertirdi. Alman spor otomobil devi, tüm modelleri için renk yelpazesini genişletti. Yeni renklerden biri Crayon.. Şu an 718 ve 911 modellerinde kullanılıyor. Yalnızca 911’e özgü bir renk seçeneği de mevcut. Metalik Safran Sarısı.. Orta seviye kumlamalı dört katlı bu renk, otomobile çarpıcı bir derinlik algısı katıyor.
 
Yüksek parlak siyah egzoz arka borusu, opsiyonel spor egzoz sistemi için farklı bir seçenek olarak göz dolduruyor.
İç aksama gelince.. Siyah veya Grafit Mavisi/Crayon, Sport-Tex ekipmanı içerecek şekilde renk seçenekleri arasında yerini aldı.
911 Targa 4S Exclusive Design Edition için Aetna Mavisi ile içte Grafit Mavisi de Porsche tutkunlarına sunulan seçenekler arasında. 911 Turbo S Exclusive serisini tercih edenler, Metalik Altın Sarısı ve Siyah/Altın Sarısı iç donanımı seçebilecek.
 
Alman otomobil devi, Cayenne’de Metalik Purpurit ve Metalik Paladyum renklerini de ekledi. Macan ise deri iç kısımlarda Siyah/Luxor Beji renkleri seçilebiliyor. Panamera’da dışta Metalik Burgundy Kırmızısı ile Metalik Ristretto Kahvesi, iç deri aksamda Siyah/Luxor Beji seçenekleri yer alıyor. Kulüp iç deride yeni Cohiba Kahvesi ile Trüf Kahvesi seçenekleri mevcut.
 
Rüya otomobil Porsche, 911 S modellerinde, motor gücünü 450 hp’ye yükseltme seçeneği sunuyor. 22 kW (30 hp) arttırıp 331 kW’a (450 hp) çıkaran özel bir yükseltme kiti seçeneği bulunuyor. Bu özel kit, 911 Carrera S, 911 Carrera 4S ve 911 Targa 4S modellerinde kullanılıyor…
Daha büyük turbo yüklemeler tercih edenler için dinamik motor bağlantılarını kapsayan Sport Chrono paketi de mevcut. Bu pakette modifiye edilmiş bir fren soğutma sistemi ile iki merkezi egzoz arka borusundan meydana gelen spor egzoz sistemi bulunuyor.
Güç artırım kiti, Haziran’dan itibaren Porsche Tequipment’dan Sport Chrono paketine sahip otomobillere retrofit olarak eklenebiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu