Haberler

Renault Austral Hakkında Her Şey

Renault Austral Hakkında Her Şey burada. Renault Tasarım Direktörü Gilles Vidal, markanın en yeni C-Segment SUV modeli yeni Renault Austral’ı “Zarif ve Teknolojik” olarak tanımlıyor. Tasarım ekipleri, güncel ürün gamının ayırt edici ve karakteristik unsurlarını kullanarak, modern ve ince detaylara sahip üst düzey bir araç yaratıyor.

Renault Austral Hakkında Her Şey

Austral’daki teknolojik özelliklerden bazıları ön ve arka aydınlatma birimleri oldu. İki büyük C-şeklindeki stop lambası ve ön tasarım, göz alıcı farlar ve ön ızgarayla benzerlik sergiliyor. Logosuyla da güzel bir uyum sağlıyor.

İlk olarak Renault Mégane E-TECH Electricte kullanılan mikro-optik teknolojisi, pleksiglastan üretiliyor. Doğrudan pleksiglas yüzeyinde içine oyulmuş çizgiler ve desenler içeriyor. LED ışıklarla aydınlatıldığında, oyuk çizgiler canlı ve dikkat çekici bir görünüm oluşturmak üzere kristal berraklığında parlıyor. Bu teknolojik beceri ve mükemmellik arzusu yeni Renault Austral’ın tasarımının temelini oluşturuyor.

Renault Austral Hakkında Her Şey. Yeni Renault Austral gövdenin altından itibaren net ve belirgin kıvrımlara sahip. Özgün ve güçlü bir görünüm sergiliyor.

Bu yeni tasarım yaklaşımı, daha önce kullanılan statik bir şekilde yere paralel uzanan geleneksel çizgilerden farklı olarak dikkat çekiyor.

Renault Tasarım Direktörü Gilles Vidal Renault Austral’in dinamik ve şık bir tasarım sağlayan güçlü unsurları bir araya getirdiğini belirterek, “Yeni modelimizde kalite ilk bakışta hissediliyor. Gövde yüzeyindeki kalite hissini güçlendirmek için akıcı hatları geliştirdik.” dedi.

Yandan bakıldığında, Austral sanki hareketsizken bile hareket ediyormuş ve ileriye doğru atılıyormuş gibi görünüyor. Aracın önüne doğru akan açılı hatlar silüete dinamik bir karakter kazandırıyor.

Tasarımdaki Kalite Dikkat Çekici

Renault Austral Hakkında Her ŞeyTasarımcılar çıkıntılar, tekerlek boyutu gibi temel özellikleri kullanarak daha belirgin hatlara ve kaslı bir kasa görünümüne sahip oldular. SUV’larda heybet ve estetik oluşun bir arada olmasının arandığı günümüzde en ince işçilikler masaya yatırıldı.

Güçlü ve özgün bir karaktere sahip araç SUV dünyasının önemli bir parçası. Keskin, sağlam ve estetik tasarımıyla yeni Renault Austral, yeni tip gövdesiyle hem çevik hem de güçlü olduğunun kanıtı.

Renault araçlarının tasarımı yeni bir döneme giriyor. Çamurlukların üzerinden geçen çizgiler, otomobilin profiline güçlü ama aynı zamanda zarif bir hat kazandırıyor. Austral’ın güçlü, dinamik çizgileri, Renault’nun yeni tasarım dilini yansıtıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu