2019 Model ArabalarAraba FiyatlarıFoto GaleriGündemHaberlerRenaultYeni Araba Modelleri

Renault C-SUV Yeni Kadjar Türkiye’de – Fiyat Bilgisi

Motor

Yakıt verimliliği ve performans odaklı yeni çevreci 1.3 TCe benzinli motor, Yeni Kadjar ile birlikte Türkiye’de Renault ürün gamında ilk kez pazara sunuluyor. Daimler ile birlikte geliştirilen 140bg (manuel/EDC) ve 160bg (EDC) olarak üç farklı motor versiyonu bulunuyor.

Renault müşterileri Türkiye’de ilk kez sunulan 1.3 TCe motora sahip Kadraj’ın ayrıcalığına sahip olacaklar. 1.3 TCe benzinli motor, 140 (manuel/EDC) ve 160 bg (EDC) olmak üzere iki farklı güç seçeneğiyle pazarda boy gösteriyor. yeni 1.3 TCe benzinli motor 40 bin saat teste tabi tutuldu ve test süreci, günde sekiz saat üzerinden 14 yıllık bir çalışmaya eşdeğer zamana karşılık geliyor!

Dizel performanstan ödün vermeden motorun zararlı emisyon miktarını azaltan (SCR) sistemi bulunuyor. Ayrıca, “Blue dCi” adıyla anılan motorlar Yeni Kadjar’a daha üstün ve uzun ömürlü yüksek performans sağlıyor.

Güvenlik

Yeni Kadjar, göz dolduran standart güvenlik ekipmanlarına sahip. Sürücü / ön yolcu, yan ve perde hava yastıkları, Acil Fren Destek Sistemi, Yokuş Kalkış Destek Sistemi, hız sabitleyici ve sınırlayıcı, ISOFIX çocuk koltuğu sabitleyici gibi ileri güvenlik ve sürüş destek sistemleri ek güvenlik sağlıyor.

Kadjar’ın Touch versiyonunda Elektrikli park freni, elektrikli katlanır yan aynalar, elektrikli ön ve arka camlar, Bluetooth ve USB bağlantısı, Eller Serbest Renault Kart Sistemi standart donanım olarak bulunuyor.

Dış Görünüm

Yeni Kadjar, ön bölümünde yer alan Renault ürün gamına özgü C-şeklinde aydınlatması ile dikkat çekiyor. Dikdörtgen biçimindeki sis farları ise Kadjar’ın her yol koşuluna uygun tarzını gözler önüne seriyor.

Gündüz sürüş farlarına entegre edilen LED sinyaller, inceltilerek tampona entegre edilen LED arka sinyaller, geri vites lambaları ve sis farları Yeni Kadjar’a şık bir görünüm kazandırıyor. Pure Vision LED teknolojisine sahip sis farları ile enerji tüketimi halojen farlara kıyasla altı kat daha düşük seviyede.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu