HaberlerRenaultYeni Araba Modelleri

Renault Rusya Pazarına Yönelik Yeni SUV Modeli Üretecek

Fransız otomotiv devi Renault, geçen sene Rusya pazarına yönelik tanıtımını yaptığı Captur modelinin ardından Rusya pazarına yönelik yeni bir SUV modeli üretmeyi planlıyor.

Fransız otomobil üreticisi Renault, geçen sene haber görselinde yer alan Captur SUV modelini Rusya pazarına yönelik tanıtmıştı. Şimdi ise Renault bu pazara yönelik yeni bir SUV modeli üretmeyi planlıyor. Rus pazarına yönelik üretimi yapılacak olan bu yeni model coupe crossover sınıfında yer alacak.

Böylelikle Renault, Rusya’daki pazarını dört adet yeni modeli ile genişletmiş olacak. Yeni coupe crossover modeli Rus pazarına yönelik bu yeni modellerin ilk halkası olacak ve bir nevi birbiri ardına gelecek diğer modellere örnek teşkil edecek. Şirket tarafından yapılan resmi açıklamaya göre söz konusu bu yeni model Ağustos 2018 tarihinde organize edilecek olan Moskova Motor Show’da tanıtılacak.

Renault’nun yeni coupe crossover modeli Captur modeline kıyasla tasarım olarak daha sportif bir havaya bürünecek. Öte yandan Rusya pazarına yönelik üretilecek modellerin teknik özelliklerine dair detaylar henüz netlik kazanmış değil. Nitekim bu modellerden ilkinin tanıtımına bile aylar var. Ancak söz konusu ilk modelin CMF-B platformu üzerinde geliştirileceği bilgisinin netleştiği söylenebilir. Modelin tanıtımının yapılacağı ağustos ayına yaklaştıkça detaylar daha da netleşmeye başlayacaktır.

Yeni coupe crossover modelinin üretimi Renault’nun Moskova’da yer alan fabrikasında yapılacak.

2018 RENAULT ALPINE A110 FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 RENAULT KANGOO FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 RENAULT MEGANE RS FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 RENAULT KADJAR 1.6 TURBO FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 RENAULT SCENIC MODELİNİN FİYATI AÇIKLANDI

2018’DE ÇIKACAK ARABALAR: ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

DİĞER RENAULT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu